امروز: جمعه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - 22 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396509
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ ۲۰:۰۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

طرح «شهید قاسم سلیمانی» برای مدیریت و کنترل کرونا رونمایی شد

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، فریدون همتی پنجشنبه شب در آیین رونمایی از طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» که با هدف مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ یا بیماری کرونا، به شیوه محله و خانواده محور در استان هرمزگان اجرایی می‌شود، عنوان کرد: در قالب این طرح نظارت گسترده‌ای بر محلاتی که افراد مبتلا به بیماری کرونا در آنها وجود دارد انجام و قرنطینه مبتلایان به بیماری کرونا، بسیار دقیق و جدی صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همراهی و مشارکت مردم در اجرای این طرح موجب خواهد شد شیوع بیماری کرونا در جامعه کاهش یابد.

استاندار هرمزگان افزود: ارزیابی ها نشان می دهد بخش زیادی از انتشار بیماری کرونا در اثر رفت و آمد افراد مبتلا صورت می گیرد و جلوگیری از این رفت و آمدها موجب عدم انتقال ویروس خواهد شد.

همتی تصریح کرد: در طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی»، گروه های نظارتی با مشارکت بسیج، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی و با مسئولیت فرمانداران در شهرستان‌ها تشکیل و قرنطینه مبتلایان به بیماری کرونا در خانه و بیمارستان را به صورت دقیق انجام خواهند داد.

وی گفت: اجرای این طرح و اعمال سایر محدودیت‌ها، با هدف حفظ سلامتی مردم انجام می‌شود و موجب مقابله موثر و نتیجه بخش با ویروس کرونا خواهد شد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همکاری مردم نقش بسیار مهمی در اجرای این طرح‌ها دارد تا به سمت تحقق شعار «هرمزگان بدون کرونا» گام برداریم.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5081447/طرح-شهید-قاسم-سلیمانی-برای-مدیریت-و-کنترل-کرونا-رونمایی-شد
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید