امروز: پنج شنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - 28 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396502
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳
دسته: بین الملل
پرینت
ایمیل
فاکس نیوز:

ادعای رسانه‌های اسرائیلی: آمریکا برای حمله نظامی احتمالی به ایران آماده می شود

به گزارش هشدارنیوز ؛ یک هفته بعد از دیدار محرمانه بنیامین نتانیاهو  با ولیعهد سعودی اکنون رسانه های اسراییلی از حمله احتمالی آمریکا به ایران خبر می دهند.
بنابراین گزارش، این خبر در حالی منتشر می شود که ورود بایدن به دولت آمریکا، سیگنال های سیاست خارجی درباره ایران را تغییر می دهد.
ژنرال تحلیلگر ارشد استراتژیک فاکس نیوز می گوید ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن فرصتی  برای مذاکره مجدد در مورد توافق هسته ای با ایران فراهم خواهد کرد.
نیروهای دفاعی اسرائیل اما برای این احتمال آماده شده اند که ارتش ایالات متحده طی دو ماه آینده در دوران رئیس جمهور ترامپ به ایران حمله خواهد کرد.
این خبر یک هفته پس از آن منتشر شد که روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که ترامپ به مشاوران ارشد در مورد گزینه های خود برای حمله به سایت اصلی هسته ای ایران  خبر داده است.
فاکس نیوز ادامه می دهد: گرچه هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که نشان دهنده یک حمله قریب الوقوع ایالات متحده باشد  اما مقامات اسرائیلی پیش بینی می کنند هفته های آینده یک دوره بسیار حساس است.
از سوی دیگر بایدن در گفتگویی با سی ان ان، گفت: من به تهران راهی معتبر برای بازگشت به دیپلماسی خواهم داد. اگر ایران به رعایت دقیق توافق هسته ای بازگردد ، ایالات متحده مجدداً به توافق می پیوندد و این به عنوان نقطه آغاز مذاکرات بعدی است.
 
منبع: شفقنا


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 254

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید