امروز: یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹ - 17 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396479
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

بهره برداری از 9 نیروگاه جدید برق تا پایان سال

بهره برداری از 9 نیروگاه جدید برق تا پایان سال

، وزیر نیرو با بیان اینکه تا پایان امسال 9 نیروگاه دیگر هم به وارد مدار تولید می‌شود گفت: تابستان امسال نه تنها خاموشی نداشتیم بلکه انرژی برق هم صادر شده است.

رضا اردکانیان افزود: در بخش صنعت،  11 درصد برق بیشتر از سال قبل تولید شد و امیدواریم انرژی بیشتری را در سال جاری تولید و عرضه کنیم.

وی گفت: علاوه بر ساخت نیروگاه در استفاده از دستگاه‌های سرمایشی در ساعات اوج مصرف می‌توانیم مصرف انرژی را مدیریت کنیم و با همکاری مصرف کنندگان سرمایه گذاری بیشتری در بخش‌های بازسازی شبکه‌های فرسوده می‌شود.

وزیر نیرو در ادامه با اشاره به تامین منابع ارزی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی هم گفت: توافقات خوبی در این زمینه انجام شده است که مورد تایید رئیس‌جمهور هم هست.

اردکانیان افزود : پیش از این فقط می‌توانستیم مهلت بیشتری به بخش خصوصی برای باز پرداخت اقساط ارزی شان بدهیم، ولی اکنون با ترتیب‌هایی که اتخاذ شده است امیدواریم بتوانیم بخش‌هایی از این اقساط را با توجه به وضعیتی که برای نرخ ارز پیش آمده و فشار سنگینی به بخش خصوصی آورده است ریالی بازگردانیم تا از این طریق ظرفیت بیشتری از بخش خصوصی در خدمت سرمایه گذاری برای صنعت باشد.

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2397083
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید