امروز: چهارشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - 27 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396476
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷
دسته: مجلس
پرینت
ایمیل

پیشنهاد نماینده اسدآباد برای نجات صنعت خودرو

به گزارش هشدارنیوز ؛ کیومرث سرمدی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه پنجم آذر)  قوه مقننه در تذکری شفاهی اظهار داشت: آنچه که در سال های اخیر در حوزه صنعت خودرو بر مردم گذشت نه توجیه دارد و نه پذیرفتنی است، با دلالی کام مردم را تلخ نموده و با شعار حمایت از تولید ملی از هرگونه اقدامی از جمله افزایش کیفیت جلوگیری میشود.

وی در همین راستا ، افزود: مردم شبه مافیایی را لمس می کنند که شطرنج را به نحوی چیده تا مردم برای دریافت خودروهای بی کیفیت داخلی در صف های چند ماهه قرار بگیرند.
 
نماینده مردم اسد آباد در مجلس ادامه داد: پیشنهاد می کنم فارغ از شعارهای بی عمل که تا امروز دردی را دوا نکرده با همکاری مجلس از سازمان های نظارتی، هیاتی با اختیارات تام تشکیل و برای شکستن توجیهات تاریخ گذشته برخی مدیران وزارت «صمت»و خودروسازان گامی عملی و کارساز برای نجات صنعت خودرو و مصرف کننده برداشته شود.
 
سرمدی با اشاره به افزایش بی رویه قیمت اجناس و کالا ها، اظهار داشت: عده ای بیرون از مجلس نشسته و افزایش قیمت ها را به پای مجلس می نویسند، آیا مردم باید هر صبح شاهد افزایش قیمت های بی دلیل و بی رویه باشند؟
 
وی تاکید کرد: شایسته نیست افزایش قیمت مرغ پای ثابت محافل مردم باشد و پیشرفت های مختلف، خدمات شایسته نظام جمهوری اسلامی و زحمات کادر درمان جهت مقابله با کرونا تحت شعاع این مباحث قرار بگیرد؛ لازم است مجلس با همکاری دولت اقدامی عاجل داشته باشند و کمیسیون کشاورزی نیز بررسی کند آیا از قبل پیش بینی های لازم به منظور ذخیره سازی انجام شده است؟
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 74

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید