امروز: چهارشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - 27 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396415
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل

جنجال قبر اکازیون با ویو امامزاده در شهریار + عکس

به گزارش هشدارنیوز به نقل از رکنا،  فرماندار شهریار با اشاره به ماجرای نصب بنر برای پیش فروش قبر در ۲ امامزاده در روستاهای اسکمان و رزکان بخش مرکزی شهریار و جمع‌آوری بنرها بلافاصله پس از اطلاع، گفت: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور متأسفانه این بی‌تدبیری از سوی هیأت امنای این ۲ امامزاده انجام شد.

 
روز پنجشنبه تصویری از بنری در یکی از روستاهای شهریار منتشر شد که گویا اطلاعیه‌‌ای برای پیش فروش قبر در محوطه یک امامزاده در این روستا بود و بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی منتشر و حتی خوراک رسانه‌های معاند و ضد انقلاب در شرایط فعلی کرونایی شد.
 
نوراللّه طاهری فرماندار شهرستان شهریار  در خصوص موضوع پیش فروش قبر در ۲ روستای بخش مرکزی شهریار اظهار کرد: چند روز پیش ۲ بنر در روستاهای اسکمان و رزکان از توابع بخش مرکزی شهریار مبنی بر پیش فروش تعدادی در قبر در محوطه امامزاده عبدالله(ع) اسکمان و امامزاده احمدرضا(ع) رزکان نصب شد.
 
قبر شهریار
 
وی گفت: این بنرها بدون هماهنگی با دهیاری‌ها و توسط هیأت امنای امامزاده‌های مربوطه در سطح روستا نصب شد که متأسفانه این بی‌تدبیری و کج سلیقگی در این روزهای کرونایی و افزایش آمار فوت هموطنان خوراک برخی رسانه‌های معاند شد.
فرماندار شهریار بیان کرد: بلافاصله پس از اطلاع موضوع با هماهنگی انجام شده بنرهای نصب شده این موضوع از سطح روستاها جمع آوری شد.
طاهری ادامه داد: امامزاده‌ها زیر نظر اداره اوقاف و امور خیریه بوده و هیأت امنا توسط این اداره تعیین می‌شود که در همین خصوص تذکرات لازم به اداره اوقاف برای جلوگیری از اتفاقات مشابه شهرستان داده شد.
 
فروش قبر شهریار
 
وی تصریح کرد: خرید و فروش قبور در برخی اماکن از قدیم الایام مرسوم بوده است اما این شکل از کار و عدم زمان‌شناسی با توجه به وضعیت حاکم بر کشور قصوری بود که از سوی هیأت امنا این دو امامزاده رخ داد.
  
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 82

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید