امروز: پنج شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 13 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396363
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۶:۴۳

آقای جواد امام لطفا شیر فهم شوید/قالیباف چیزی دارد که شما ندارید و آن شرف و غیرت است!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ جواد امام چهره اصلاح طلب و نزدیک به محمد خاتمی که در فتنه88 بازداشت شد ، در مطلبی نوشت :

قالیباف به دنبال ریاست جمهوری و رسیدن به کاخ پاستور است .

بدون مقدمه به ایشان که سوابقش نشان می دهد آدم درست حسابی و سالمی نیست می گویم ، شما درست می گویید!! .

شما اصلا قصد تخریب دکتر قالیباف را ندارید!!.

شما عادت ندارید به مردم دروغ بگویید و به هیج وجه متخصص عملیات روانی و فریب رسانه ای نیستید وهر انچه می گویید همه درست است .

شما راست می گویید دکتر قالیباف در مجلس به دنبال رسیدن به پست ریاست جمهوری است!!.

 

اما معرفت داشته باشید ، مرد باشید پاسخ این سوالات را بدهید تا بی حساب شویم :

 

آیا کسی را می شناسید مانند دکتر محمد باقر قالیباف کارنامه ای روشن ، موفق و کارآمد در امور اجرایی کلان داشته باشد؟!!. دوران دفاع مقدس-فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم-فرماندهی نیروی هوایی سپاه-فرماندهی نیروی انتظامی-شهرداری سه دوره 4 ساله شهر بزرگ تهران

 

اینها را بر شمردم تا مخاطبین عزیز سرچی کوتاهی بنمایند تا از سر در گمی و فریب مطالب سیاسیون ورشکسته در رسانه های زنجیره ای خارج شوند.

 

آقا جواد ، اگر کسی را دارید نام ببرید تا ما به ان شخص با کارنامه و موفق که شما معرفی می کنید در انتخابات1400 رای دهیم و شما اینقدر نگران قالیباف نباشید. فقط کارنامه و برنامه داشته باشد یادتان نرود.

 

به شرط انکه واقعا چنین شخصی وجود خارجی داشته باشد!!.

مدیری که دارای کارنامه ای قابل اثبات ، کارامد و با برنامه باشد .

فردی مانند حسن روحانی را که فاقد تجربه اجرایی ، فاقد کارنامه ، فاقد برنامه ، نگاه اطلاعات امنیتی و پادگانی به موضوعات که با ترفند تیتر زنی های رسانه ای ، فریب تبلیغاتی ، وعده های دروغین ، سخنان احساسی و تهییج کننده ، استفاده ابزاری از ظرفیت سلبریتی های بی بند و بار ، قر و رقص شبانه درون ستادها و خیابان ها توسط دخترکان و پسرکان بیچاره و صرفا نگاه و اتکائش به دستان غرب باشد به مردم تحمیل کنید!! .

 

اگر کسی را دارید ، جسارت شهامت ، برنامه و کارنامه دکتر قالیباف را داشته باشد حتما به مردم معرفی کنید ، ماهم پای کاریم ، نیاز نیست رقبا را تخریب و فردی مانند قالیباف که خادم  مردم است را سیبل نامردی های خود قرار دهید ، جواد یادت نرود منتظریم .

 

و الا همین قالیباف که هم کارنامه دارد هم برنامه ، موفق هم که بوده است ، حتی اگر به زعم شما در مجلس برای ریاست جمهوری کار می کند ، ما قبولش داریم و اگر بیاید مخلصش هستیم ، رای که می دهیم بماند ، به گوشه و کنار کشور سفر کرده به مردم ، مظلومیت ایشان را باز می گوییم.

 

همین قالیباف که شما مدعی هستید در مجلس کارهای تبلیغاتی برای پاستور می کند ، طبق وعده ای که قبل از انتخابات مجلس به مردم داده بود ، دولت را مجبور به حرکت و کار برای مردم کرده است .

 

جواد بی امام ، تئوری پرداز خالی بندی و عملیات روان!! ، مطلع هستید یا نه؟!

 

اگر هستید که هیچ ، اگر نیستید ، متوجه باشید که همین قالیباف که شما می گویید کار نکرده و نمی کند اِلا برای ریاست جمهوری ، مصوبه ای را ابلاغ نمود که دولت ناکارامد حسن روحانی مجبور شد طرح مجلس را به بهانه نداشتن بودجه کنار بگذارد و اجرا نکند و در روزهای بعد در یک تردستی تمام عیار که خاص خود حسن روحانی است ، همان طرح را به شکل دیگری برای اجرا ابلاغ نمود .

 

دکتر قالیباف اگر دنبال کارهای تبلیغاتی بود مثل شما ، داد و بیداد راه می انداخت ، ایهاالناس ، دولتی که 7 سال است به مردم فشار می اورد ، مردم را به هر طریقی می تیغد خون به دلشان کرده که تسلیم باج خواهی امریکا شوند و هر وقت سخن از یارانه به مردم می شد می گفت اِعانه و صدقه خیلی بد است ، البته خزانه هم خالی است و حتی پولی برای اجرای مصوبه قانونی مجلس در کمک به سبد معیشتی مردم نداریم ، اما به یکباره همین دولت مجبور شده است به شکل دیگری طرح مجلس را به اجرا بگذارد و از ان بهره تبلیغاتی به نفع خود و جریان سیاسی رفوزه خود ببرد.

 

اما قالیباف شارلاتان نیست مثل جواد امام و حسن روحانی و جریان ناکارامد این باند سیاسی.

 

سوابق قالیباف نشان داده است اساسا اهل تبلیغات و جار جنجال نیست ، اهل سیاسی کاری نیست و تجربه نشان داده است اهل عمل و مرد عمل در میدان های سخت است و لذا نسبت به این طرح با دید باز و توجه به منافع مردم نگاه کرد و دم نزد ، تا دولت این طرح را به سود بخشی از مردم گرفتار در فقر و بیکاری عملیاتی نماید.

 

تفاوت قالیباف با شما در همین یکی است که در خود صد ها ویژگی نهفته دارد که شما ندارید و ان شرف و غیرت است .  

 

علی ایحال اگر قالیباف در مجلس هر کاری بکند برای ریاست جمهوری باشد ، بی عرضه های ناکارامد باید خفه شوند و کار یاد بگیرند ، چون مردم در حال نابود شدن هستند و این دست اورد تفکر همین جواد امام ها است .

شیر فهم شد؟!!+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 4

بازدید: 210

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید