امروز: جمعه, ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - 27 November 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396358
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷

قالیباف طمع پاستور دارد!/ فقط به فکر پیروزی در ریاست جمهوری است!

به گزارش هشدارنیوز ؛ محمدجواد امام چهره افراطی اصلاح طلب نزدیک به محمد خاتمی ، مدیرعامل بنیاد باران و معاون وزیر نیرو در دولت اصلاحات ، مسئول ستاد میرحسین موسوی درتهران و از اعضای سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی که در جریان اغتشاشات در فتنه 88 دستگیر شد.

این فرد و خانواده اش در مقطعی از فتنه 88 ادعای دروغی نمودند که دخترشان توسط عوامل نظام ربوده شده است . البته چند روز بعد این خبر توسط خانواده امام تکذیب شد ولی تبعات زیادی را بر علیه نظام اسلامی و امنیت روحی و روانی جامعه به دنبال داشت.

چنین فردی که سابقه خوبی در عرصه سیاسی و اجرایی در کشور نداشته و مدام به دنبال ایجاد تنش ، انحراف افکار عمومی از ناکار آمدی یاران سیاسی خود در قدرت می باشد در اظهار نظری کاملا فاقد وجاهت عقلی و منطقی ، تهمت هایی را به مجلس انقلابی و رئیس جهادی و ایثار گر اآن دکتر قالیباف نسبت داده است که در ادامه می اید :

آقایان بدون اینکه متوجه سختی‌های کشور و مشکلات مردم باشند، به طمع انتخابات ۱۴۰۰ همه سعی‌شان را برای تخریب دولت به کار بسته‌اند تا شاید بتوانند فضا را برای راهیابی به پاستور آماده کنند. البته بر هیچ کسی پوشیده نیست که دولت اشکال‌هایی دارد، اما اینکه قالیباف و تندروها اقدام‌های تهاجمی را سفت و سخت دنبال می‌کنند به این خاطر است که فقط به فکر برنده شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری هستند. آنها البته این حس را دارند که سیاه‌نمایی علیه دولت می‌تواند هدف‌شان را محقق کند و به‌ همین دلیل حاضرند مردم را ناامید کنند.

به هر حال پیروزی بایدن، احتمال بازگشت ایالات متحده به برجام و در نتیجه‌ کاهش مشکلات و احتمال ترغیب بیشتر مردم به مشارکت در انتخابات را زیاد کرده که این قطعاً ایده‌آل تندروها نیست.
 
این نوع رفتارها هزینه‌ساز است و بر بی‌اعتمادی و یأس افکار عمومی دامن می‌زند. تداوم سیاه‌نمایی و تندروی‌ها خسارت‌های زیادی به بار خواهد آورد. در چنین موقعیتی توقع می‌رود سیستم به فکر کنترل کردن تندروی تندروها باشد؛ اما مجلس که می‌تواند تنش‌زدایی کند جایگاهش را از دست داده و به نهادی بی‌اثر تبدیل شده است. همچنین می‌توان به اثرگذاری مجمع تشخیص مصلحت در رویکردهای مجلس اشاره کرد که متاسفانه این نهاد بعد از فوت آیت‌الله هاشمی عملاً تعطیل شده است.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 192

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید