امروز: پنج شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 13 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396277
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷

ترکان سناریوی دولتی‌ها علیه قالیباف را لو داد

به گزارش هشدارنیوز ؛ اکبر ترکان، مشاور سابق رئیس جمهور، در واکنش به حواشی ایجاد شده بین مجلس و دولت گفته است: «دعوای مجلس و دولت، ادامه دعوای سرهنگ و حقوقدان است. این دعوا از یک روزی آغاز شده که هنوز هم ادامه دارد و به زمان مناظرات انتخابات گذشته نیز باز می‌گردد».
 
این در حالی است که مجلس شورای اسلامی علی رغم اختیاراتی که دارد در حال مراعات و همراهی با دولت دوازدهم است تا روزهای پایانی این دولت نیز به پایان برسد.
 
گفتنی است پس از نطق مهم و به جای قالیباف در واکنش به پیروزی بایدن و ذوق زدگی دولتی ها که علت مشکلات کشور را پاستور و بهارستان و میرداماد و باب همایون عنوان کرده بود و نه آریزونا و میشیگیان، مسئولان ارشد دولتی در هجمه همزمان و کم نظیری به رئیس مجلس تاختند که چرا ریشه مشکلات کشور را سوءمدیریت داخلی عنوان کرده است. حتی نوبخت در نامه ای به قالیباف صریحا از انتظار دولت برای رفع تحریم ها سخن گفت.
 حال این جمله ترکان نشان می دهد که دولتی ها در حال گرداندن زمین بازی به دوران مناظرات انخاباتی و دعواهای سیاسی اعتدالیون نظیر بازی «سرهنگ - حقوقدان» هستند در حالی که دعو مجلس یازدهم حل مشکلات مردم است. به عبارت دیگر این دعوای صوری و دوقطبی سازی نه علیه قالیباف که برای فرار از مسئولیت و سرگرمی افکار عمومی است.


+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 4

بازدید: 268

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید