امروز: پنج شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - 26 November 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 396183
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۰:۴۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

نماینده مردم مشهد در مجلس : آقای روحانی و لاریجانی باید محاکمه شوند./ ضعف های واقعی دولت یا کارِ سیاسی انتخاباتی؟!!

هشدارنیوز _ حجه الاسلام پژمانفر نماینده مردم شریف مشهد در مجلس یازدهم در گفتگو با نسیم آنلاین گفت:

حسن روحانی و علی لاریجانی بخاطر اتفاقات آبان ماه 98 باید محاکمه شوند .

این نماینده مجلس در ادامه افزود : علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس وقت طرح سوال از رئیس جمهور را با 180 امضا چند ماه داخل کشوی خود نگه داشت و به ان نپرداخت.

رئیس کمیسیون اصل نود ادامه داد : وقتی راه پیگیری قانونی مطالبات مردم را بستیم ، مردم برای پیگیری مطالبات شان به خیابان ها آمدند . مقصر اتفاقات آبان ماه 98 شخص حسن روحانی و علی لاریجانی بودند که باید محاکمه شوند .

به گزارش هشدارنیوز : گرانی 300 درصدی و سهمیه بندی بنزین در آبان 98 از سوی دولت حسن روحانی ، خشم مردم به ستوه امده ایران و در نهایت هجوم به خیابان ها جهت اعتراض به ناکارامدی و عدم مدیریت دولت تدبیر و امید را به دنبال داشت .

پیش از این طی مطلبی در هشدارنیوز تحت عنوان سواد رسانه و قدرت تحلیل داشته باشیم/سالگرد فتنه بنزینی و مرور عملیات روانی حسن روحانی بر روح و جان مردم!! «اینجا» به نقش حسن روحانی در گرانی بنزین ، نحوه اطلاع رسانی و نیت جریان امنیتی تدبیر و امید جهت عصبانی نمودن هر چه بیشتر مردم برای پیاده سازی برنامه های دیگر ، اشاره شد .

اما با توجه به مطلب فوق «سخنان نماینده مردم مشهد» در مجلس یازدهم در باره اتفاقات آبان 98 ذکر چند نکته خالی از لطف نیست :

_ حسن روحانی با تمام پروپاگاندای تبلیغاتی خود از رسانه گرفته تا سلبریتی های اجاره ای ، هجمه و بستن تهمت و دروغ به رقبای انتخاباتی خود و نظام اسلامی که هر چه دارد از سایه سر همین نظام است ، وعده های بزرگی به مردم داد که بعد از 7 سال هیچکدام از انها بر اورده نشد که حتی همه چیز بر عکس اتفاق افتاد.

_ روحانی تمام داشته های خود را در سبد برجامی قرار داد و به ان دل خوش کرد که مثل آب خوردن علی رغم امتیازات خسارت بار از جیب ملت به امریکا و اروپا ، توسط ترامپ رئیس جمهور امریکا پاره و باد هوا شد.

_ عدم عمل به وعده ها و رو راست نبودن با مردمی که به ایشان اعتماد نموده و رای دادند و فراموش نمودن قول هایی نظیر پیگیری آزادی حصر سران فتنه ، حضور زنان در ورزشگاه و کابینه و ... به انها افزوده شود ، دهن کجی ، تمسخر و تحریک افکار عمومی در سخنرانی های خود ، نظیر انچه که با خنده هایی مضحک و تنفر آمیز که بعد از گرانی بنزین گفتند : من تا روز جمعه خبر نداشتم و یا مقایسه خنده دار اقتصاد ایران با اقتصاد آلمان در شرایطی که سفره مردم خالی تر از هر زمان دیگری است و این رفتارها قابل توجه و تامل می باشد.

_ اصرار بیش از حد مشکوک و تردید امیز در قبال مذاکره جدید با آمریکا با توجه به خسارت برجام در چند سال گذشته و سوابق تهدید امیز و خصمانه آمریکا و همپیمانانش طی سالها و قرن های گذشته.

_عدم علاقه به رسیدگی و یافتن راه حل جهت عبور از معضلات و مشکلات سر راه معیشت مردم ، تا جایی که شنیده می شود مجلس یازدهم هر طرحی را برای عبور از این وضعیت خطرناک به دولت ارائه می کند ، دولت با بهانه های واهی با آن مخالفت می کند که از بارز ترین این طرح ها ، سبد یا بسته معیشتی فوری به مردم و همچنین توافق دو وزیر سمت و کشاورزی برای حل مشکلات گمرکات جهت واردات کالاهای اساسی و آزاد نمودن این کالاهای دپو شده در انبارهای گمرک است .

_ هجمه و حمله به سایر نهادها ، کارشکنی در قبال همکاری برخی از نهادهای دولتی که آماده همکاری با قوه قضائیه و نهادهای اطلاعاتی چون اطلاعات سپاه برای مبارزه با فساد و رانتخواری شده اند که نمونه جدید ان استعفاء رئیس جدیدی سازمان خصوصی سازی است .

_ در نهایت معطل نمودن نزدیک به 8 سال اقتصاد کشور و معیشت مردم و فشار زیاد به مردم با در نظر نگرفتن خدا و توان داخلی و اتکا و دل بستن به کد خدا و وعده های الکی انها که به هر حال حجه الاسلام پژمانفر نماینده محترم مردم مشهد حرف دل همه مردم ایران را زد و آن محاکمه حسن روحانی و سایر خائنین انشاء الله به زودی زود خواهد بود. انشاء الله+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید