امروز: سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - 24 November 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395615
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
هشدارنیوز :

استیضاح و مات

به گزارش هشدارنیوز ؛ این ملت ایران وایرن است که بعد از استیضاح حسن روحانی مات خواهد شد .

حسن روحانی خوب بازی می کند ، انگار صحنه سیاست را عرصه بازی شطرنج خود کرده است .

رقیب یا بهتر است رقبا بگوییم ، هر چه تلاش می کنند دستش را نمی خوانند ، اما به نظر می رسد درسش را چرا .

ولی خطرناک است ، از قدیم شینده ایم که خطرناک است حسن .

حسن روحانی بِر و بِر ای کاش به چشمان مردم نگاه می کرد و دروغ می گفت ، اما با خیره چشمی در بیاناتش مردم را تمسخر و با رفتار وعملکردش به 24 میلیون رای دهن کجی نمی کرد.

کاراز کار گذشته است ، گویا حجاریان که به صراحت گفته افکار عمومی را چون موم در اختیار دارد و همقطارانش چون عباس عبدی ، تاجزاده و ایضا حسن خمینی و ناطق نوری و ان خدا بیامرز استخر فرح ، تاریخ مصرف حسن روحانی بیچاره را تمام شده می دانند ، اما غافل از چوب خدا ، که صدا ندارد ، مادامی که نه برای شعور مردم ، که خود مردم که در معیشت و رکود تورم ، بیکاری زجه می زنند ارزش قائل نیستند.

این جمات سلبریتی ها را بزک کرده جلو انداختند ، قر دادند جوانان را مبهوت بی شرمی های خود ، مغزشان را از صندوق رای به روحانی در اوردند و امروز با مشنگ فرض نمودن مردم ، دست پیش گرفته استعفاء گماشته خود را فریاد می زنند .

دستشان رو شده وحالا امیدشان به برخی جبهه پایداری ها در مجلس است که شلیک اخر ، نه به روحانی که به امنیت مردم را با دستان انقلابی ها رقم بزنند.

کی بود کی بود من نبودم و دیدی چه کردند؟! نگذاشتند کار کنیم ، دیکتاتوری یعنی همین !!، مجلس انقلابی را رهبر دیکتاتورشان ، نام گذاشت و قص علی هذا.

امریکا زورش به ملت ایران ورهبری رهبر فرزانه مان نمی رسد دیدیم که نرسید ، اما فتنه هایشان کما کان ادامه خواهد داشت، فرمانده هوا فضایمان ، همانی که موشک های نقطه زن را روانه پایگاه بزرگ امریکا در منطقه کرد گفت : ترس ما از داخل است ، از اقا زاده ها است از بی درد هایی است که با پول ملت جیبشان پُر، توله هایشان در انسوی مرزها لاکچری زندگی می کنند و خودشان با فریب مردم ، پشت میز نشین شده اند و امضای طلایی می فروشند.

حالا مگر چه ایرادی دارد استیضاح حسن کلید؟!.

استیضاحش کنند تا مردم نفسی تازه ای بکشند ، نان وبرنج گوشت تخم مرغ و ارز دلار ارزان شده اشتغال فروان شود زوج های جوان به هم برسند وهمه اینها بعد از استیضاح ، رئیس اسحاق جهانگیری است که نه دروغ یاد دارد ونه برادرش دزد است ، خودش هم که نه سرمایه ای دارد ونه اشرافی زندگی میکند به تمام وعده هایی که داد عمل کرده است ، خیالمان راحت.

خلاص! ، حسن روحانی استیضاح ، دولتش تحویل اسحاق خان معاون اولش، چه ایرادی دارد؟! .

مشکل همه مردم شخص حسن روحانی است که تاریخ مصرفش نزد ارباب تزویر ودروغ اصلاحات ومافیای قدرت وثروت تمام شده است .

اصلا چه ربطی دارد و یا به مردم چه مربوط است که اسحاق جهانگیری ، یعنی دو پله بالاتر از خودِ خودِ حسن روحانی که استاد تزویر ودروغ بود ، وزارء دولت هم همان هایی هستند که بودند ، وزیر جوان هم ، آذری جهرمی هست تا باز خالی ببندد ، خدارا شکر!!.

استیضاح دو دلیل دارد

یکی _ اصلاحات چی هایِ بد سابقه و متخصص عملیات روانی ، میخواهند ، همان هایی که حسن را اوردند ، پیروزی را با رفتن مفتضح حسن جشن بگیرند ، بهره برداری کنند ، همه را گردن مجلس انقلابی بندازند و طبق روال ، نگذاشتند کار کنیم ، وقتی رهبری هست رئیس جمهور کاره ای نیست و ...

دوم _ تعدادی انقلابی موسوم به پایداری اند که هر چند به نظر می رسد نیت خیر و کمک به مردم دارند ، اما نیم نگاهی هم به انتقام از حسن کلیدی دارند که در ایام مناظره ها همه را قلع و قمع نمود ، هر چه از دهنش در امد نثار همه کرد ، خشک و تر را برای رسیدن به قدرت ، با هم سوزاند ، به هر حال دلسوزی این جماعت آدم را یاد دلسوزی آقا خرسه کلاس ابتدایی می اندازد وانتقام هم که در جای خود با ارزش است ، از این حسن کلید ، ما هم موافقیم .

همه اینها را گفتم اما نفهمیدم مردم کجای این قصه پر غصه اند؟!

اگر مفهوم شد به حقیر هم اطلاع دهید!

فی امان الله

مخلص شما+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید