امروز: سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - 24 November 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395597
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول در یاداشت کوتاهی نوشت:

استیضاح روحانی و بی دولت نمودن جمهوری اسلامی/یک راهبرد در دو جبهه متضاد اصلاحات و پایداری ها/اصلاحات که معلوم است ، پایداری به دنبال چیستند؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ اما اصلاحات که مسبب وضعیت موجود است و در عدم تمکین به منویات رهبری ید طولایی دارد هرگز به گرد پای جبهه پایداری هایی نمی رسد که خود را حامیان افراطی رهبر انقلاب و به اعتباری معتقدان به ولایت مطلقه فقیه معرفی می کردند .

بر آدم و عالم پوشیده نیست که این دو جریان نه تاقبل از این که همین امروز هم سایه هم را با تیر دو شعبه و سمی می زنند .

اصلاح طلبان در دو انتخابات گذشته ریاست جمهوری ، زمین و زمان را به هم دوختند ، سلبریتی های اجازه ای را به میدان اوردند ، از ظرفیت رسانه های معاند هم در کنار رسانه های خود استفاده کردند ، بی بی سی ، صدای امریکا و رسانه امد نیوز روح الله زم هم پای کار بود ، تا با تزویر و وعده های دروغ حسن روحانی را به مردم غالب کنند و این اتفاقا افتاد.

اما جبهه پایداری به عنوان افراطی ترین جریان انقلابی ، 100 در صد مخالف روی کار آمدن حسن روحانی بود و به شدت موضوعات پشت پرده روحانی را ملا می کرد تا مردم ایشان را بشناسند واعتماد نکنند .

هردو بر علیه هم شدید ترین عملیات روانی و فریب رسانه ای را اجرا می کردند ، البته هنوز هم کما کان این مبارزه ادامه دارد .

امروز حتما شنیده و یا دیده اید که قلم به دستان جریان ناکارامد و بد سابقه اصلاحات ، چقدر اصرار به استعفاء حسن روحانی و یا استیضاح و بر کناری وی توسط مجلس را دنبال می کنند.

طی 40 سال گذشته علی رغم اینکه سردم دار و عامل تسخیر سفارت امریکا در بدو انقلاب بودند ، امروز یقه چاک ارتباط با امریکا هستند و برجام نا فرجام را همین ها بودند که با دست حسن روحانی به این ملت غالب نمودند و بهتر است بدانیم هنوز هم زمزمه مذاکره با ترامپ جنایتکار را سر می دهند .

این رویکرد در حالی است که در سوی دیگر خط استیضاح حسن روحانی و بازی در پازل بی دولت نمودن ایران از سوی آمریکا ، جریان پایداری و بعضا احمدی نژادی قرار دارند که به شدت مخالف ارتباط با امریکا و مذاکره مجدد هستند.

جریان پایداری از همان اول مخالف مذاکرهِ برجام-- با امریکا بود و شگفت زدگی راقم سطور و از عجایب روز گار این است که این دو جریان متناقض و متضاد ، چگونه با یک راهبرد کلیدی که اتفاقا مورد خواست امریکا است ، به هم رسیده اند که آن استیضاح دولت حسن روحانی است که اتفاقا خود روحانی هم برای فرار از پاسخگویی خیانات خود به دنبال اجرای چنین پروژه ای ایست؟! .

مقام معظم رهبری با شناخت از این پروژه بود که در شروع مجلس یازدهم به صراحت از تداوم قدرتمند دولت حسن روحانی تا پایان خدمت قانونی اش سخن گفت و سوالی که مطرح میشود این است که دبنال نمودن بی دولت سازی اصلاحات که معلوم است ، پایداری ها به دنبال چیستند؟!+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید