امروز: پنج شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - 26 November 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395447
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۳۵

چه می کند این قالیباف؟/ هر چند نیاز به تعریف و تمجید ندارد ولی درود بر شرفت،خیلی مردی!

به گزارش هشدارنیوز ؛ می تواند صندلی نرم و بی حاشیه مجلس را بچسبد و نیم نگاهی هم به سیاسی کاری در پشت پرده افکار عمومی داشته باشد ، دقیقا همان کاری که اکثر مسولان بلند بالای کشور می کنند نظیر علی لاریجانی ، حسن روحانی ، و ارازل اوباش سیاسی چون حجاریان و تاجزاده و خیلی از بی مصرف های بعضا بی شرف ، ولی چون صادق است و جهادی این کار رذیلانه را نمی کند.

ایام انتخابات وعده های زیادی می دهند و در بعد صبح پیروزی ، صندلی خود را در کاخ مجلل ان نهاد محکم می چسبند گرانی و رکود برای مردم و بیکاری ازوداج جوانان کیلیویی چند؟!.

البته کرونا هم مزید بر علت تولید بهانه شده است که رنگ و روی برخی از مسئولان را مردم نبینند .

روز به روز گرانی و تورم در کنار رکود و بیکاری ، روزی نیست اقلام ضروری گرانتر از دیروز نشود ، مردم کلافه اند و عصبانی ، به نظر می رسد دغدغه یِ درست ضد انقلاب را پرویز صابتی به روشنی اعلان کرد ، توئیت زد :

مواظب قالیباف باشید ، انگار یک تنه امده است بار کم کاری های همه مسئولان نظام در این مدت سا لهای اخیر را به دوش بکشد .

اگر تفکر ایشان حاکم شود ، دیگر رژیم چنج بی رژیم چنج و تغییر نظام را در خواب هم نمی توانیم ببینیم .

راست می گوید این آقای صابتی ، چون سوابق شهید کاظمی را دارد ، چون می داند حاج احمد کاظمی خود را وقف خدمت بی منت به مردم کرده بود و اصرار داشت کاری بکنید که اگر مردم با شما روبرو شدند ببینند با یک شهید در حال تعامل و گتفگو هستند و شهید یعنی ایثا گری که همیشه شاهد است و پای کار ، حتی به ازای دادن جان خود در راه خدمت به مردم .

حاج قاسم را که بماند ، تمام دنیا شناختند ، او اصلا به این دنیا تعلق نداشت و حتی ونزوئلایی ها هم که دین ندارند ، در کنار ایزدی های عراق که ربطی به باور های مسلمانی و شیعه ندارند به این مرد خدایی افتخار می کردند .

حاج باقر هم از جنس حاج احمد و حاج قاسم است .

رهبر انقلاب گفت که تصویر هر کدام را می بینم سه نفر در ذهنم تداعی می کنند حاج قاسم ، حاج احمد و حاج باقر که یا شهید زنده بودند و یا شهید زنده هستند .

اما حاج باقر نمی تواند بر صندلی ریاست نرم مجلس تکیه کند و نبیند چه به سر مردم محروم می آید . حاج باقر اهل وعده وعید نبوده و نیست و هر کجا نامش بوده است با کار و جهاد در میدان عمل شناخته شده است.

قالیباف معتقد است ما 8 سال خون ندادیم که وضعیت اینطور شود ، فساد و رانت و زندگی اشرافی به نام انقلاب و مسئول انقلاب بودن ، رواج یابد .

مسئولان در برج عاج و غرق در زندگی اشرافی و مردم در اوج گرفتاری و محرومیت .

حاج باقر چند بار امتحان کرد و خواست به مردم بگوید تنها راه حل عبور از توطئه ها ، دشمنی ها و فتنه های امریکا و اسرائیل و ایادی داخلی انها که مسبب وضعیت موجود اند ، اعتماد به فرزند ان انقلابی و بی شیله پیله جهادی است .

قالیباف خواست اثبات کند کافی است به سابقه و تجربه ی حضور فرزندان بی ریا خود در مدیریت های مختلف در جریان انقلابی و جهادی مراجعه کنید ، کارنامه ها را در عمل بسنجند و نه در وعده های بی فرجام و مواظب تزویر و دروغ دروغگویان دنیا طلب و غربزده های از خدا بی خبر و بسته با کد خدا های بی ثمر باشید .

اما امروز نتیجه اعتماد به تزویرگران و دروغگویان نشسته در کاخ های مرمرین و بی تفاوت با وضعیت ناجور مردم- اراده حضور در بین مردم تا دور ترین و خطرناک ترین موقعیت جغرافیایی ایران یعنی سیستان و بلوچستان و نشستن پای درد دل ها را توسط مصداق مدیریت جهادی رقم زده است .

نکته مهم اینکه قالیباف و همرزمان بجا مانده از دوران دفاع مقدس و تربیت شدگان جوان آن نسل که حاضرند برای مردم جان دهند ، پای کار آمده اند و نه هراسی از کرونای همه گیر دارند نه واهمه ای از تروریست های وهابی و برایشان انچه شیرین و لذت بخش است ، نشاندن لبخند و رضایتمندی بر لب و دل مردمانی است که نامهربانی های مدیریت های لیبرال و سیاسی کار ، بذر یاس و نا امیدی را بر باور آنان نشانده است .

مردمی که آرزویشان دیدن و ملاقات مسئولان رده پایین کشور بوده است ، امروز چهره به چهره ، نامردمی ها را با رئیس قوه مقننه مطرح و قول پیگیری تا حصول نتیجه را می گیرند .

دکتر پر تلاش و جهادی قالیباف درود بر شرفت که خیلی مرد هستی و پای کار و پیگیر!

انشاءالله مردم محروم خوزستان و سیستان و بلوچستان و سایر مناطق محروم بزودی نتیجه میدانی این سفرهای نظارت میدانی را با تمام وجود لمس کنند وامید و نشاط به مردم باز گردد.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 471

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید