امروز: سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - 24 November 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395420
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۹

رمز گشایی سفرهای نظارت میدانی دکتر قالیباف/پای گروه های جهادی در میان است!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ گروه های جهادی که از جوانان داوطلب متدین ، انقلابی و پای کار تشکیل می شوند ، در تمامی بحران ها و حوادث طبیعی و انسانی به موقع سر و کله شان پیدا می شود و تا رضایت مردم ان منطقه بحران زده را مرتفع نکنند دست بردار نیستند .

 

حطیه میدانی این گروه های داوطلب و خوش خلق و خوی ، مردم دار و بسیار دلسوز ، جز رفتن به میان سیل و زلزله و آتش «عقل معاد» ، به خوبی می دانند در کدام از مناطق کشور ، چه محرومیت هایی وجود دارد که از دید مسئولان مرکز نشین کشور پنهان مانده است .

 

به نوعی نقش نمایندگان مجلس ان مناطق کم برخوردار را ، در پیگیری امورات ، نه از دولت و حاکمیت که از خود مردم و انهایی که دستشان می رسد دنبال می کنند .

حالب است بدانید این عزیزان به هیج عنوان نیّت کسب برخورداری از حقوق و مزایا «عقل معاش» در این خدومت و تلاش را از کسی ندارند .

 

حال برگردیم به سفر های نظارتی محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که چطور و چگونه شد که بر خلاف رویه روئسای سابق مجلس ، رئیس مجلس یازدهم که اتفاقا دستی هم بر مدیریت های اجرایی ، انهم از نوع جهادی داشته که در همه انها موفق عمل کرده است ، تصمیم به این اقدام بزرگ و بسیار خطرناک از بُعد امنیتی به خاطر نا امن بودن برخی مناطق کشور مانند خوزستان و همین سیستان و بلوچستان که امروز مهمان آنها است ، در بُعد سلامتی بخاطر کرونا که بر کسی پوشیده نیست «عقل معاد» _ میگیرد؟!

 

گفتن ندارد _ اما دکتر قالیباف که خود یک مدیر جهادی و پر کار و سرش درد می کند که کاری برای مردم انجام دهد ، از اولین موسسین گروه های جهادی در کشور است.

 

روش اقدام و عمل و منتظر نماندن برای بودجه و دستور مسئولان ، روشی است که برای گروه های جهادی از دوران دفاع مقدس به یادگار مانده است و دکتر جهادی ما خوب می داند که باید یکی از حامیان پر و پا قرص این گروه ها باشد.

 

قالیباف قرار گاهی با همین عنوان «قرارگاه جهادی امام رضا ع» در کشور راه انداخته و با حضور جوانانی بی نام و نشان ، سال ها است گمنام در حال کمک بی منت به مردم محروم مناطق کم برخوردار کشور است که شهدایی را هم تقدیم کرده است که یکی از انها جوان رشید و جهادی شهید امیر محمد اژدری است .

 

امروز اما محمد باقر قالیباف در حالی با لباس خدمت به دومین سفر نظارت میدانی خود به یکی از محروم ترین استان های کشور سیستان و بلوچستان قدم گذاشت که در فرودگاه چابهار سیستان و بلوچستان راز نهفته در دل این سفرها را به خبرنگاران بر ملا کرد.

 

قالیباف به خبرنگاران گفت:

حد اقل یک ماه پیش از حضور در هر استان برای نظارت میدانی موضوعات مختلف استان در مجلس با حضور کمیسیون های مربوطه و نیز استاندار، مجمع نمایندگان استان و نیروهای جهادی استان بررسی می شود.

حضور نیروها و گروه های جهادی در تصمیم سازی و تصمیم گیری نظارت میدانی رئیس مجلس برای محرومان کشور بخصوص مناطق به شدت محرومی مانند سیستان و بلوچستان ، رمز گشایی حلقه مفقوده این سفر ها بود که می تواند به یکی از الگو های بسیار موثری در خدمت رسانی به مردم و توسعه پایا پای تمامی مناطق کشور توسط سایر مسئولان خدمت گذار قرار بگیرد .

نیروهای جهادی در شرایط سخت با مردم مناطق محروم زندگی کرده اند و از تمامی مشکلات و معضلات انها از نزدیک مطلع می باشند ، بدون تردید برای حل معضلات و مشکلات آنان راه حل های مناسبی خواهند داشت که امروز بی جهت نیست که دکتر قالیباف از آنها سخن می گوید و به نظر می رسد نظارت میدانی دکتر محمد باقر قالیباف و سفر به دل مناطق محروم کشور ، همفکری ، همدلی و همراهی با این مردان جهاد و غیرت است .

ضمنا قابل توجه جناب حسام آشنا مشاور جنگ روانی دولت ناکارامد تدبیر وامید حسن روحانی که توئیت های صد من یه غاز در نکند!!+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 428

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید