امروز: یکشنبه, ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 25 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395138
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۳۰

عرب رستمی: خودم را در بازی‌های آسیایی نمی‌بینم/ به وعده‌هایشان عمل کنند رکوردهای خوبی می‌زنم

عرب رستمی: خودم را در بازی‌های آسیایی نمی‌بینم/ به وعده‌هایشان عمل کنند رکوردهای خوبی می‌زنم

زهرا عرب رستمی بعد از شرکت در مراسم تقدیر کمیته ملی المپیک از رکوردشکنان دوومیدانی به خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم گفت: در مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی توانستم رکورددار جوانان و بزرگسالان در ماده پرتاب چکش شوم و در مرحله نخست مسابقات لیگ رکورد باشگاهی را زدم، اما در مرحله دوم متاسفانه با برخی اتفاقاتی که رخ داد نتوانستم رکورد بزنم.

وی افزود: در این مرحله داوری‌ها خیلی بد بود و من آن بازی را نادیده گرفتم و در مسابقات لیگ جوانان مطمئناً رکورد بزرگسالان را ارتقاء می‌دهم.

پرتابگر چکش ایران به مشکل نداشتن پیست تمرینی اشاره کرد و اظهار داشت: من و ریحانه مبینی پیست نداریم، اما اگر پیست داشته باشیم و وسایل مورد نیاز مثل چکش و دستکش در اختیارمان باشد، خیلی بهتر می‌شود و من رکوردهای بیشتری را خواهم زد.

وی ادامه داد: امکانات محدودی داریم، اما با همین امکانات توانستم رکوردشکنی کنم و اگر همین راه را ادامه دهم و امکانات خوبی با این قول‌هایی که دادند فراهم شود مطمئنا رکوردهای خوبی را به ثبت خواهم رساند و به مردم قول می‌دهم رکوردهای خوبی به ثبت برسانم.

عرب رستمی در پایان به توانایی کسب سهمیه ورودی المپیک اشاره کرد و افزود: من خودم را در حد بازی‌های آسیایی نمی‌بینم بلکه در حد بازی‌های المپیک هستم و اگر برایم امکانات فراهم شود در رده سنی نوجوانان تا آخر سال و در اوایل رده سنی جوانان مطمئنم ورودی المپیک را کسب می‌کنم.

 

انتهای پیام/ + 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2356250
بازدید: 32

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید