امروز: پنج شنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 22 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395090
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۹ ۲۳:۳۰

خلوتی: تهران میزبان خوبی برای مسابقات دوچرخه سواری خواهد بود

خلوتی: تهران میزبان خوبی برای مسابقات دوچرخه سواری خواهد بود

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، فرشید خلوتی مسئول برگزاری نخستین مرحله لیگ دوچرخه سواری بانوان در مورد شروع این رقابت‌ها اظهار داشت: با توجه به اینکه صدور مجوز برگزاری لیگ به ما دیر اعلام شد اما با برنامه ریزی منجسم فدراسیون از چهارشنبه تا جمعه گذشته توانستیم لیگ دوچرخه‌سوای بانوان را در ماده‌های استقامت جاده، پیست و تایم تریل در دو بخش بزرگسالان و جوانان برگزار کنیم. در واقع همه عوامل در فدراسیون سعی کردیم که این میزبانی را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

وی در ادامه افزود: شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی 7 ماهه مسابقات و تمرینات شده بود. هر چند در 3 ماه گذشته دوچرخه سواران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرینات خود را برگزار می‌کردند اما باید گفت که با تمام این وقفه‌ها، تیم‌های خوبی در این دوره و با انگیزه زیاد شرکت کردند که فراتر از انتظارات ظاهر شدند.

مسئول برگزاری لیگ دوچرخه‌سواری بانوان تصریح کرد: در اولین مرحله لیگ بانوان مجموعا 13 تیم از کل کشور شرکت کردند و نتایج خوبی در لیگ ثبت شد. هر چند برای ما میزبانی مسابقات بانوان سخت بود اما باید یادمان باشد که برگزاری همین مسابقات است که بانوان را انگیزه می‌دهد و می‌تواند باعث پیشرفت آنها شود. رشته دوچرخه سواری از رشته‌های پول‌ساز نیست و ورزشکاران بیشتر به خاطر علاقه‌شان به این رشتهف رکاب می‌زنند.

خلوتی در مورد مشکلات این رشته تاکید کرد: اسپانسرهای زیادی در دوچرخه‌سواری وارد نمی‌شوند چون حامیان مالی انتظار دیده شدن دارند. تبلیغات در این رشته کم است.هزینه‌های این رشته باوجود اینکه زیاد به چشم نمی‌آید اما بسیار بالاست .در کل دوچرخه‌سواری برای رشد و پیشرفت بیشتر نیاز به حمایت بیشتری دارد. 

رئیس کمیته همگانی فدراسیون دوچرخه‌سواری در ادامه خاطر نشان کرد: در آینده باز هم لیگ را به میزبانی تهران برگزار خواهیم کرد و سعی‌مان بر این است تا هر چه بهتر این مسابقات را برگزار کنیم.

انتهای پیام/+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/2358363
بازدید: 32

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید