امروز: پنج شنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 22 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395039
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۰

برترین‌های روز دوم جام حذفی تنیس بانوان معرفی شدند

برترین‌های روز دوم جام حذفی تنیس بانوان معرفی شدند

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مسابقات جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و دسته‌های آزاد کشور  در بخش بانوان به میزبانی فدراسیون تنیس و در دهکده ورزشی چهارباغ کرج آغاز شد.

در‌ دومین روز بازی‌ها هیئت تنیس فارس (ب) با نتیجه‌ 2 بر یک مقابل حمید کلاب شکست خورد، تیم شهید شرافتی با نتیجه 3 بر صفر آکادمی تنیس مهذب‌نیا (د) را برد، هیئت تنیس همدان با همین نتیجه از سد تلنتس (الف) عبور کرد، اسپادانای اصفهان با نتیجه 3 بر صفر سپهر کاغذ یزد را از پیش رو برداشت، پایگاه قهرمانی البرز (ب) با تکرار این نتیجه آکادمی تنیس مهذب‌نیا (ه) را مغلوب کرد، امید تهران با نتیجه 3 بر صفر یدی کلاب را برد و آکادمی تنیس مهذب‌نیا (ب) با نتیجه 2 بر یک مقابل آتس اصفهان به برتری رسید.

 

همچنین مانی کلاب با نتیجه 2 بر یک آکادمی تنیس مهرزاد را شکست داد و نوریان تهران با همین نتیجه مقابل آکادمی‌ تنیس مهذب‌نیا (ج) شکست خورد و در آخرین دیدار تیم عقاب تهران با نتیجه 2 بر یک‌ سانای تهران را معلوب کرد.

در ادامه این رقابت‌ها و در  روز سوم مرحله گروهی، تیم‌ها با انجام‌ 10 مسابقه به مصاف حریفان خود می‌روند تا تکلیف تیم‌های حاضر در مرحله بعدی مسابقات مشخص شود.

این رقابت‌ها از 4 تا 12 مهر ماه در دهکده ورزشی چهار باغ البرز برگزار می‌شود. حسن لاچینانی سرداور نشان سفید کشورمان به‌عنوان ناظر داوری و‌ بهناز تعبدی به‌عنوان سرداور در مسابقات حضور دارند.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2357219
بازدید: 39

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید