امروز: یکشنبه, ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 25 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 395001
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

آیا در قوه قضاییه و مجلس کرونا نیامده ؟ / کرونا فقط در دولت آمده؟ فقط روحانیِ مظلوم باید در رعایتِ پروتکل ها الگوی مردم باشد و فحش هم بخورد ؟

به گزارش هشدارنیوز ،نشریه صدا اخیرا در خصوص تصویر تحقیر رئیس جمهور صربستان در برابر ترامپ یک گزارش ماله کشانه منتشر کرده تا راه را برای مذاکره غربگراها با آمریکا (و ماله کشی های بعدی در صورت انتشار تصویری احتمالی از این دست را باز نگه دارد ) اگر قرار بود ماله کشیِ عدم حضور روحانی در بین مردم و تخریب چهره رئیسان قوه قضاییه و مقننه به صدا سپرده شود ، احتمالا متن ذیل توسط کارمندان این نشریه تولید میشد :

در روزهای گذشته شاهد تداوم سفر های استانی آقای رئیسی و قالیباف (رئیسان قوه های قضاییه و مقننه بوده ایم ) حضرات چونان در خیابان ها به راه افتاده که انگار نه انگار در مملکت کرونا آمده است .

آیا قرار نیست آقایان از دلاورِ تاریخ و یگانه فرشته ی نجات ایران ، شیرِ ژیان ، روحانیِ غیور و قهرمان ، رعایت پروتکل ها را یاد بگیرند ؟

آقای روحانی آن قدر حریت دارد و مرد است تا عنوان "الهه رعایتِ پروتکل ها در یونان باستان" را از آن خود کند و از این طریق به عنوان نمادِ ملی رعایت پروتکل شناخته شود ، ولو اینکه کارش توسط مردم درک نشده و اشتباه برداشت شود.

از طرف دیگر رئیسی و قالیباف طوری به شهر ها رفته اند که انگار کرونا در قوای تحت امر آنها نیامده و این فقط روحانی مظلوم است که باید رعایت پروتکل ها را انجام دهد.

و تلخ تر که وزیر بهداشت به جای انتقاد به این رفتار رئیسی و قالیباف، به روحانی انتقاد کرده که یک میلیارد دلاری که قرار بود به مقابله با کرونا تخصیص داد را چه کرده ای ...

وزیری که با این کار موضوع عدم رعایت پروتکل توسط رئیسان قوا را سانسور کرده و به بحث های حاشیه ای پرداخته است .

به هر جهت نشریه صدا این حقیقت را برای مخاطبینش بیان کرده و در خصوص این رخداد ، روی سطح درک و فهم و شعور مخاطبین عزیز حساب باز کرده است.

ما عوامل و کارمندان نشریه صدا می دانیم که مخاطب ما همان طور که درک و شعور لازم برای فهمیدن اینکه مطالب ما در خصوص اقدامِ قهرمانانه رئیس جمهور صربستان صحیح بوده است را دارد . آن قدر درک و شعور دارد که دیگر ماله کشی های ما (؟!) ببخشید . دیگر آگاه سازی های ما را هم باور خواهد کرد ...

پ ن : فارغ از همه نوشته های تلخ فوق ، کاش یک نفر پیدا شود دولت حسن روحانی را ، نه با مردم ایران ، حداقل با آن بیست و چهار میلیونی که به وی رای دادند آشتی دهد،بلکه برای رضای خدا لا اقل به بخشی از جامعه در این ماه های باقی مانده خدمت کند...+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید