امروز: چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - 21 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

پربازدیدترین اخبار

کد خبر: 394964
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

آغاز نوبت دهی اینترنتی مرکز تعویض پلاک کرمانشاه

سرهنگ فضل الله شیری صبح امروز اظهار کرد: در راستای تسهیل خدمات به شهروندان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دریافت خدمات در مرکز تعویض پلاک از این پس با اخذ نوبت اینترنتی قبلی میسر خواهد بود.

وی ادامه داد: در همین راستا افرادی که قصد مراجعه به مرکز تعویض پلاک کرمانشاه را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ و یا تارنمای اینترنتی به آدرس Nobatdehi.epolice.ir ابتدا نسبت به افتتاح حساب کاربری اقدام و سپس برای دریافت نوبت تقاضا دهند.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه تصریح کرد: متقاضیان دریافت خدمات از مرکز تعویض پلاک، پس از دریافت پیامک افتتاح حساب کاربری با انتخاب استان و شهر محل سکونت و همچنین نوع خدمات مورد نیاز، مبادرت به تعیین روز و ساعت حضور در مرکز تعویض پلاک کرمانشاه می‌کنند.

شیری یادآور شد: پس از سیر این مراحل، پیامکی که حاوی کد رهگیری است به تلفن همراه فرد متقاضی ارسال می‌شود که ارائه آن زمان حضور در مرکز تعویض پلاک الزامی است.

وی خاطرنشان کرد: کلیه خدمات تعویض پلاک از جمله نقل و انتقال مالکیت، صدور المثنی شناسنامه، المثنی کارت خودرو و سایر خدمات برای مالکین خودروهای سبک، نیمه سنگین، سنگین، عمرانی و موتورسیکلت در مرکز تعویض پلاک و با نوبت اینترنتی قبلی انجام می‌شود.

شیری همچنین با اشاره به اضافه شدن ۲ غرفه دیگر به غرفه‌های موجود مرکز تعویض پلاک، تصریح کرد: افرادی که نوبت اینترنتی دریافت نکرده‌اند از ورودشان جلوگیری می‌شود.

این مقام انتظامی در پایان گفت: مراجعینی که به دلیل نقص مدارک از مرکز خارج می‌شوند در صورت مراجعه مجدد در همان روز خدمات مورد نیاز به آنها ارائه می‌شود اما در صورتی که به روز دیگر موکول کنند دریافت دوباره نوبت اینترنتی الزامی است.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5031696/آغاز-نوبت-دهی-اینترنتی-مرکز-تعویض-پلاک-کرمانشاه
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید