امروز: یکشنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 27 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 394740
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

فرودگاه چابهار فردا موقتا بازگشایی می شود

فرودگاه چابهار فردا موقتا بازگشایی می شود

، تورج دهقانی زنگنه امروز در جاشیه بازدید از فرودگاه چابهار (کنارک) با بیان اینکه امروز جلسه‌ای برای رفع مشکلات و مسائل فرودگاه چابهار با حضور مسئولان مربوطه برگزار می‌کنیم اظها رکرد: در هفته 30 پرواز به فرودگاه چابهار انجام می‌شود و مسافرانی که به دلیل مشکلات چند روز پیش فرودگاه چابهار با مشکل مواجه شده بود می‌توانند مبالغ خود را پس بگیرند.

وی با بیان این‌که ایرلاین‌ها موظفند مبالغ بلیت را به مردم عودت دهند یا بلیت جدیدی برای آنها صادر کنند، تصریح کرد: فرودگاه چابهار چند روز پیش بدون اطلاع قبلی به مسافران تعطیل شده بود و این موضوع باعث شد که مسافران با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازدید امروز از زیرساخت‌های فرودگاه چابهار،‌گفت:‌ این فرودگاه فردا به صورت موقت بازگشایی می‌شود.

به گزارش تنسیم، هفته گذشته شرکت فرودگاهی عقاب عسلویه طی نامه‌ای از تعطیلی فرودگاه چابهار به دلیل تعمیر سطوح پروازی، نقص سیستم ناوبری و... تا اطلاع ثانونی خبر داده بود. با توجه به اظهارات معاون وزیر راه و شهرسازی مشخص است که فرودگاه چابهار مشکلی سیستم ناوبری نداشته است!

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2349482
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید