امروز: یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - 20 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 394635
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۰۰

رئیس مجلس در آینده‌ای نزدیک به استان ایلام سفر می کند

هشدارنیوز قاسم سلیمانی‌دشتکی صبح امروز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه دیدار تعدادی از نمایندگان عضو کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی‌فقیه استان و امام جمعه ایلام ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور آنان استان گفت: هفته‌های بعدی میزبان یکی از نواب مجلس و ادامه میزبان رئیس مجلس شورای اسلامی خواهیم بود.

وی ادامه داد: این دید و بازدیدها اگر نمایندگان محترم مجلس به مشکلات استان اشراف پیدا کنند قطعاً می‌توانند ما را برطرف کردن آنها کمک و یاری کنند.

سلیمانی‌دشتکی ادامه به ایثارگری و مجاهدت ایلامیان ۸ سال جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: ۸ سال دفاع مقدس استان ایلام با ۳ هزار شهید و ۱۲ هزار جانباز و مجموع ۵ صد ایثارگری با اختلاف زیاد رتبه اول ایثارگری را کشور دارد.

وی با اشاره به این مطلب که عمق نوار مرزی استان بطور متوسط ۵۰ کیلومتر و طول آن ۴۳۰ کیلومتر است، گفت: ۸ سال جنگ تحمیلی استان ۲۴ ساعته زیر آتش و بمباران دشمن بود.

وی افزود: عادت چانشینی امروز مردم ایلام به روزهای جنگ و مقاومت برمی گردد، آنها آن روزهای سخت ایستادگی کردند مهاجرت نکردند.

استاندار ایلام ادامه بیان کرد: به واسطه ۸ سال جنگ تحمیلی که عملاً فرصت عمران و سازندگی استان نبود امروز ایلام نیازمند توجه و کمک است البته این بین نظام و دولت خدمات ارزشمندی برای استان انجام داده است.

وی ابراز امیدواری کرد که حضور نمایندگان استان باعث خیر و برکت برای استان شود، اضافه کرد: برای بیان مشکلات استان سطح مجلس بخصوص برای بودجه ریزی سال ۱۴۰۰ که الان مقدمات آن شروع شده است این دید و بازدیدهای نمایندگان حائز اهمیت است.

استاندار ایلام پایان ضمن تشکر از حضور نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی استان گفت: از نمایندگان استان بابت فراهم کردن حضور اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس تشکر می‌کنم.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5020546/رئیس-مجلس-در-آینده-ای-نزدیک-به-استان-ایلام-سفر-می-کند
بازدید: 289

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید