امروز: یکشنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 27 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 394618
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰

مجلس هفته آینده وضعیت بورس و مسکن را بررسی می‌کند

هشدارنیوز حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی،گفت: طبق اصل ۳۱ قانون اساسی، داشتن مسکن حق هر فرد ایرانی است و دولت موظف است که این نیاز مردم را تأمین کند.

وی با اشاره به اینکه مجلس با هدف افزایش عرضه مسکن و کاهش قیمت آن، طرح مالیات بر خانه‌های خالی را تصویب کرد،افزود: متأسفانه با وجود این، می‌بینیم که دولت بازار مسکن را کاملاً رها کرده به طوری که هر ماه قیمت مسکن ۷ صد افزایش می‌یابد.

نماینده مردم محلات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش شدید قیمت خوو، تصریح کرد: رئیس‌جمهور به وزارت صنعت، معدن و تجارت دستور رسیدگی داده این حالی است که این وزارتخانه وزیر ندارد و سؤال ما این است که آیا قرار است ساختمان وزارتخانه جلوی این اوضاع را بگیرد؟

سلیمی تأکید کرد: رئیس‌جمهور باید به وضعیت بازار توجه بیشتری داشته باشد چرا که مردم از وضع موجود ناراضی هستند، قیمت خوو به عرش رسیده است و آقایان نباید تماشاچی باشند.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پاسخ به این اخطار گفت: مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده جلسه غیرعلنی وضعیت بازار مسکن، ارز و بورس را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5019452/مجلس-هفته-آینده-وضعیت-بورس-و-مسکن-را-بررسی-می-کند
بازدید: 543

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید