امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - 29 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393876
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

عقب‌‌ماندگی تاریخی سیستان و بلوچستان در شبکه فاضلاب و زیرساخت‌های جاده‌ای

عقب‌‌ماندگی تاریخی سیستان و بلوچستان در شبکه فاضلاب و زیرساخت‌های جاده‌ای

، محمدرضا رضایی کوچی با بیان این‌که متاسفانه توسعه متوازن در برخی از استان‌ها به ویژه سیستان و بلوچستان رعایت نشده که می‌طلبد دستگاه‌های اجرایی مکلف به کار و تلاش بیشتر در این زمینه شوند، اظهار کرد: کمیسیون عمران مجلس با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی بدنبال توسعه همه جانبه استان‌ها به ویژه سیستان و بلوچستان که از عقب ماندگی‌های تاریخی رنج می‌برد است.

وی با اشاره به طرح‌های عمرانی نیمه تمام در سیستان و بلوچستان افزود: طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای زیادی در این استان به‌ویژه در منطقه سیستان در حال انجام است که به کندی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: منطقه سیستان به لحاظ راه و شبکه فاضلاب نسبت به سایر مناطق کشور بسیار عقب است و باید یک کار جهادی در این زمینه انجام شود.کارهای بسیار خوبی در منطقه سیستان از سوی دولت در حال انجام است که باید هر چه سریعتر تکمیل شود زیرا این طرح‌ها نقش بسزایی در توسعه منطقه دارد.

رضایی کوچی تصریح کرد: اتمام طرح‌های توسعه‌ای در منطقه سیستان نیازمند تخصیص اعتبار است که پیگیری‌های لازم توسط کمیسیون عمران مجلس انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: اعتبارات طرح‌های عمرانی منطقه سیستان باید متناسب با نیاز منطقه تخصیص یابد و منابعی که از سوی سازمان برنامه و بودجه تخصیص می‌یابد مناسب با این طرح‌ها نیست.

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2323231
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید