امروز: یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - 20 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393846
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۰۰

چکانی: سایپا رقیب آسانی برای مس رفسنجان نیست/ ملی‌حفاری اهواز مهره‌های بهتری دارد

چکانی: سایپا رقیب آسانی برای مس رفسنجان نیست/ ملی‌حفاری اهواز مهره‌های بهتری دارد

پریا چکانی در آستانه بازی برگشت مرحله نیمه نهایی برابر ملی‌حفاری اهواز به خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم گفت: ابتدا قرار بود در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر شرکت نکنیم چون باشگاه اینگونه خواسته بود، اما سازمان لیگ فوتسال مدیران ما را مجاب کردند که در مسابقات شرکت کنیم.

وی افزود: تست دو نفر از بازیکنان‌مان در تست نخست کرونا مثبت شد که بلافاصله روز بعد تست دادند و خوشبختانه منفی شد. برای تست دوم که قبل از بازی برابر ملی‌حفاری اهواز بود لیست 18 نفر تیم ما منفی شد و به اهواز آمدیم تا با این تیم مسابقه دهیم.

سرپرست تیم فوتسال ملی حفاری اهواز به بازی سخت تیمش برابر ملی‌حفاری اهواز اشاره کرد و اظهار داشت: قطعا بازی سختی برابر ملی‌حفاری اهواز خواهیم داشت، چون هر دو تیم یکسان هستند البته به جز در نظر گرفتن این نکته که ملی‌حفاری مهره‌های خیلی بهتری دارد آنها شش جلسه و ما چهار جلسه تمرین داشته‌ایم.

وی ادامه داد: مسابقه خیلی سختی داریم، چون در بازی رفت 4 بر 3 شکست خورده‌ایم و برای فینالیست شدن به پیروزی در این مسابقه نیاز داریم و مساوی هم برای تیم ما کافی نیست قطعا ملی‌حفاری برای صعود به فینال برابر تیم ما خیلی خوب بازی می‌کند.

چکانی همچنین درباره حرف و حدیث‌هایی که درباره مس رفسنجان و تمایل آنها به پیروزی سایپا و رقابت با این تیم در فینال دارند، گفت: شاید سایپا را رقیب آسان‌تری می‌بینند درحالیکه اینطور نیست.

 

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2322330
بازدید: 51

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید