امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - 29 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393821
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰

فرهادی‌زاد: بسکتبال بانوان را حمایت می‌کنیم

فرهادی‌زاد: بسکتبال بانوان را حمایت می‌کنیم

مهین فرهادی‌زاد در مراسم اختتامیه لیگ برتر بسکتبال بانوان در سال 98 به خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم گفت: امروز مراسم قدردانی از ورزشکارانی بود که در لیگ بسکتبال سال 98 حضور داشتند و روی سکو رفتند و فدراسیون هم این تلاش را بدون پاسخ نگذاشت و فضایی را ایجاد کرد که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور تعدادی از بازیکنان هر تیم از آنها قدردانی شود.

وی افزود: انگیزه قهرمانی فضا را برای ادامه راه بازیکنان در رشته بسکتبال فراهم می‌کند و همینطور قدردانی از باشگاه‌ها که ورزشکاران را حمایت می‌کنند.

معاون وزیر ورزش اظهار داشت: بسکتبال بانوان بعد از پیروزی انقلاب فعالیت خود را شروع کرد و با توجه به اینکه یک رشته پرهیجان و بسیار جذاب است علاقمندان زیادی را از میان دختران جذب کرد و خوشبختانه طی دو سال گذشته زمینه حضور آنها در میادین بین المللی به وجود آمد و در اندوخته تجربیاتی که طی سال‌های گذشته داشتند شرایطی مهیا شد که تیم بسکتبال سه نفره در میان کشورهای مطرح دنیا توانایی خود را نشان دهد.

وی در پایان حمایت  خود را از بسکتبال بانوان اعلام کرد و ادامه داد: بسکتبال ما تلاش کرد و ما هم در خصوص حمایت از آنها و ایجاد شرایط قوی‌تر آنها در مسابقات بین المللی تلاش می‌کنیم با سرعت بیشتری رشد کنند.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2321715
بازدید: 47

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید