امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - 29 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393818
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

چه وقت رانت ها و برخورداری های آقازاده های پرنفوذ از بیت المال و اقتصاد کشور حذف خواهد شد؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ جنگ و جدل که این روزها به عملیات رسانه ای و روانی گسترده برای تخریب همدیگر کشانده شده است ، از سوی سیاسیون بلند آوازه ، صرفا برای خدمت به مردم و همچنین حرکت در مسیر ارمان های انقلاب نبوده و نیست و چه بسا بیشترین سهم این اردو کشی ها ، به احاطه و استیلا بر قدرت و در ادامه آن ثروت بی نهایت این کشور و مردم درون ان است که با این ابزارِ بگو مگو های فرمالیته ، فقط به دنبال فریب افکار عمومی از حقایقی است که پشت این دعواها قرار دارد.

تجربه دوران بعد از انقلاب به خوبی این را نشان می دهد که هر کدام از خواص سیاسی انقلاب که خدمت به مردم را در سر می پروراندند ، به نوعی یا در گرداب رانت و زدو بند سیاسی خود اگر نه ، آقازاده های خود گرفتار شدند ویا اگر علیه السلام و پاک سرشت بودند توسط همین اصحاب به انزوا و ترد از مناسک قدرت کشیده شدند .

ما امروز در شرایطی که صاحبان اصلی این انقلاب و کشور که همان پا برهنگان به فرموده امام ره هستند ، را در سخت ترین شرایط معیشتی و زندگی مشاهده می کنیم و دم نمی زنیم ، در مقابل خواص سیاست مدار و تشنه قدرت را زیاد می بینیم که با کُرکُری و جنگ رسانه ای و تخریب هم در فضای رقابت های انتخاباتی و وعده های خدمت به همین محرومین بیچاره ، به قدرت رسیده و در پناه همان قدرت کسب شده توسط اعتماد مردم ، ضمن دوستی ها و ارتباطهای پشت پرده بین همان تخریب گران دیروز ، به دارایی و سرمایه های بسیار زیادی دست یافته اند که مشخص نیست ، چطور و چگونه و از کجا؟!

اگر چنانچه در بین مردم ، اکثرا معترض و هیجکدام حاضر به ایجاد یک تغییر بنیادین یا یک انقلاب درست در مان در درون انقلاب اسلامی نمی شوند ، نه این است که به مسئولان بلند بالای خود مانند دولت و وزراء و نمایندگان و ... اعتماد جدی دارند که چه بسا از آنها در رفتارشان در عرصه سیاست و قدرت و کسب مال نامشروع متنفر هم هستند ، اما چه حیف که این مردم برای آرامش و امنیت خود و همچنین اقتدار سرزمینی ایران بزرگ و پهناور و آرمانهای انقلاب اسلامی امام و رهبری ، چه هزینه های سنگینی که پرداخت نکرده اند و لذا نمی خواهند با ایجاد یک سردر گمی و بر هم خوردن آرامش جامعه ، دست معاندین و ارازل و اوباش سیاسی که دنبال فرصت ، برای برهم زدن آرامش و امنیت کشور هستند را برای مقاصد کثیف خود باز نمایند .

مردم ایران قاطبه قریب به اتفاق ، متنفر از دروغ و تزویر و کلک سیاسی و وعده های سر خرمن هستند و چه کنند که بین عده ای فرصت طلب به ظاهر انقلابی و اصلاح طلب گیر نموده و گویا کسی از دستش کاری بر نمی آید .

در این فرصت کوتاه چقدر خوب است که به برخی از عزیزان مجلس انقلابی و جهادی یازدهم گوشزد نماییم که اینبار اگر وعده های شما دروغ از آب در آمد ، منفعل باشید و ... ، دیگر هیج عذری پذیرفته نخواهد بود و اینبار فاتحه همان جهادی های انقلابی را هم باید خواند که در عمل نشان دادند انها هم قابل اعتماد نبوده اند و ما در فکر خام خود به انها اعتماد کرده بودیم.

البته لازم به توضیح است که منظور از جهادی های انقلابی ، صرفا آن بخش از سیاسیون جهادی جنگ ندیده و هزینه نداده ای است که امروز در قالب لیست جبهه انقلاب وبا وعده های شفاف سازی و توجه به معیشت مردم وارد مجلس شده اند و مردم انتظار بالایی از انها دارند و خدایی نکرده برداشت بد نشود که این وجیزه ، موجب بد بینی و یا تضعیف فرزندان نظامی ما در عرصه جهاد شود که انها همیشه مورد تقدیر و تشویق و احترام ملت ایران بوده و هستند و سابقه انها نشان داده است که از مقتدر ترین مظلومان این خاک آب بوده و هستند .

روی سخن با مجلسیان محترم است و امیدواریم در زمینه بزرگترین وعده هایی که به مردم دادید و اعتماد انها را جلب نمودید ، شفافیت و معیشت که زمینه ساز برقراری عدالت همه جانبه و تقابل با رانتخواری و فساد مسئولان است ، هر چه زودتر اقدامی عاجل و قابل قبول برای مردم به سر انجام برسانید .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید