امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - 29 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393798
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۰

سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی دبیرش را شناخت

احمد صدری در حکمی از سوی سیدمجتبی حسینی ـ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ به عنوان دبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران معرفی شد.

به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن این حکم، خطاب به احمد صدری آمده است: «جناب آقای دکتر احمد صدری؛ نظر به سوابق علمی و تجربیات ارزنده جناب‌عالی و پیشنهاد مدیر کل محترم دفتر موسیقی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال، به بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، بهره‌مندی از تجارب دوره های گذشته و پیش‌بینی شرایط جاری کشور به واسطه شیوع ویروس کرونا، جشنواره‌ای سلامت و برخوردار از شاخص‌های هنری مورد قبول در پیش داشته باشیم.»

انتهای پیام 

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.isna.ir/news/99051410574/سیزدهمین-جشنواره-موسیقی-نواحی-دبیرش-را-شناخت
بازدید: 45

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید