امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 01 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393796
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

بازهم عملیات روانی و بازهم تحریف از سوی رسانه های زنجیره ای

به گزارش هشدارنیوز ؛ روزنامه زنجیره ای شرق که در زمان برجام ، مسئول بزک نمودن بیجای برجام و فریب افکار عمومی بود و مدیر مسئول این رسانه در گفتگوی رسانه ای با دهباشی به این مسئله اعتراف کرد ، در مطلبی تحت عنوان «اصولگرایان شمشیر را از رو بسته‌اند؟ | پشت‌پرده حمله سریالی به سه شخصیت اصلاح‌طلب» طبق روال رویکرد رسانه ای خود سعی در تحریف واقعیت و از طرفی ایجاد نوعی عملیات روانی بر افکار عمومی داشت .

 

این رسانه بدون توجه به واقعیت های حال حاضر جامعه و از سویی بهانه های امریکا و دامن زدن به تضعیف وجهه بین المللی ایران از طریق تحریم و فشار بر دوستان ایران و از طرفی مشکلات و معضلات داخل کشور که ماحصل مدیریت ناکارامد دوستان همین روزنامه ها است ، سعی بر عوض نمودن جای جلاد با شهید و تشویش افکار عمومی نمود .

روزنامه شرق در ابتدا مطلب خود نوشت :

واکنش‌های تند برخی نمایندگان اصولگرای مجلس و فعالان سیاسی اصولگرا به شخصیت‌های اصلاح‌طلب آن‌قدر فزونی یافته که شاید بتوان گفت بخشی از اقدامات روزانه ایشان جست‌وجوی سخنان، نوشته‌ها و گفت‌ و گو های اصلاح‌طلبان و واکنش به آنها باشد.

این روزنامه زنجیره ای و بی مسئولیت در قبال مردم و امنیت کشور در ادامه با تیتر «حمله به علی مطهری» اینگونه ادامه داده است :

برای مثال چند روز پیش علی مطهری در توییتی به رفتار دولت چین درباره مسلمانان منطقه سین‌کیانگ اشاره کرد و نوشت چنین رفتارهایی باعث محو کامل فرهنگ اسلامی در آن منطقه می‌شود. البته این سخنان نه عجیب است و نه جدید؛ زیرا اولا حمایت از تمام مسلمانان در کل عالم هستی یکی از رسالت‌های انقلاب اسلامی است؛ چنان‌که در مقدمه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آمده است: «قانون اساسی با توجه به محتوای اسلامی انقلاب ایران که حرکتی برای پیروزی همه مستضعفان بر مستکبران بود، زمینه تداوم این انقلاب را در داخل و خارج کشور فراهم می‌کند؛ به‌ویژه در گسترش روابط بین‌المللی، با دیگر جنبش‌های اسلامی و مردمی می‌کوشد تا راه تشکیل امت واحد جهانی را هموار کند (ان هذه امتکم امه واحده و انا ربکم فاعبدون) و استمرار مبارزه در نجات ملل محروم و تحت ستم در همه جهان قوام یابد».

و ثانیا علاوه بر این گزاره مسلم قانونی رهبر انقلاب هم در ۲۱ شهریور سال ۹۶ در ابتدای جلسه درس خارج فقه خود به‌صراحت موضع نظام ایران در قبال مظالم غرب و شرق را تعیین کردند و گفتند: «جمهوری اسلامی باید علیه ظلم در هر نقطه از جهان، صریح و شجاعانه، اعلام موضع کند». ایشان در ادامه این جلسه جنایاتی را که دولت میانمار در حق مسلمانان انجام می‌داد، محکوم کردند: «این فجایع در مقابل چشم کشورها و دولت‌های اسلامی و مجامع جهانی و دولت‌های ریاکار و دروغگوی مدعی حقوق بشر از سوی دولت بی‌رحم میانمار، در حال رخ‌دادن است. مدعیان حقوق بشر که گاهی برای مجازات یک مجرم در یک کشور، جنجال و هیاهو می‌کنند، در مقابل کشتار و آواره‌شدن ده‌ها هزار نفر از مردم میانمار، هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند». میانمار هم از قضا یک کشور آسیای شرقی است و هیچ ارتباطی به کشورهای غربی ندارد؛ اما جنایات هولناک دولت این کشور در حق مسلمانان از دید رهبر انقلاب به‌شدت محکوم شد. با چنین گزاره‌ای مسلم است که انتقاد از مظالم عالم در مکتب انقلاب اسلامی و بر مبنای قانون اساسی نه‌تنها امر ناپسندی نیست؛ بلکه شاید یک وظیفه هم باشد. بااین‌حال پس از توییت علی مطهری، محمود احمدی‌بیغش، یکی از نمایندگان مجلس یازدهم، در مجلس اظهارات تندی را علیه مطهری مطرح و او را بی‌خاصیت و طلبکار قلمداد کرد و از دادستانی خواست که به موضوع ورود کند.

بعد از سخنان تند این نماینده مجلس علی مطهری در توییتی دیگر پاسخ داد: «بی‌اطلاعی آقای احمدی‌بیغش، نماینده مجلس از ظلم عظیم دولت کمونیست چین به مسلمانان منطقه سین‌کیانگ عجیب نیست؛ چراکه اطلاعات امثال او صرفا از طریق صداوسیما کسب می‌شود».

 

هشدارنیوز در این رابطه نظر بینندگان عزیز را به چند نکته مهم وغیر قابل کتمان جلب می کند :

بعد از فشار تحریمی امریکا و زدن زیر برجامی که رسانه شرق منتشر کننده مطلب فوق ، بزک کننده ان بود ، ایران اسلامی برای عبور از تحریم ها وایستادن با تمام قوا جلو زیاده خواهی های امریکا و همپیمانانش با چین وارد مذاکره پایاپای شده و ملت ایران و تمام دنیا دیدند که امریکا و اسرائیل چگونه عصبانی شده و زمین و زمان را به هم ریختند تا جلو این قرار داد بسیار مهم را بگیرند .

در این رابطه ابتدا فروش ایران و جزایر مربوطه و همچنین وارد شدن چین با نیروی نظامی را برای تشویش و عصبانیت افکار عمومی مطرح نمودند و وقتی مشاهده نمودند که به اهداف خود نرسیدند ، مقوله مسلمانان چین و منطقه سین‌کیانگ را مطرح نموده وبه شبهه پراکنی با موضوعاتی نظیر اینکه چرا ایران در قبال مسلمان کشی چین سکوت کرده است را مطرح نمودند .

ابتدا رسانه زنجیره ای و دروغ پرداز شرق و شخص علی مطهری که در دوران نمایندگی خود بجای معیشت مردم دغدغه کنسرت بچه پولدارها را داشت باید دلیل همسویی خود با وزیر امور خارجه و رئیس جمهور امریکا و همچنین بن یامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل و محمد بن سلمان شاه آدمکش سعودی در تخریب رابطه با چین را به مردم کشور خود توضیح دهند ، ضمن اینکه جالب است ، این رسانه و علی مطهری نمی فهمند که امریکا که خود جنایتکار و آدمکش ترین حکومت ضد بشری دنیا است ، چگونه در این زمان به فکر مسلمانان چین افتاده و دلش به حال انها می سوزد واین در حالی است که در عراق ، افغانستان و سوریه و یمن همین ساعتها در حال قتل عام مسلمانان محروم این کشورها است .

بهتر است علی مطهری خوب بداند با این رفتار همسو با منافع آمریکا و همچنین در تعارض و مخالف منفعت ملت ایران ، در تخریب رابطه برادرانه با چین ، ضمن خیانت به خون پاک پدر شهیدش که موجب علی مطهری شدن ایشان شده است ، به این مردم محروم و زجر کشیده در زیر یوغ اصلاح طلبان در حاکمیت های هاشمی خاتمی و حسن روحانی که علی مطهری ها موجب و بانی ان بوده اند ، خیانت نا بخشودنی مرتکب می شود و باید پاسخگو باشد.

علی مطهری پاسخ دهد ؛ چطور تا قبل از این دفاع ایران از مردم سوریه ، عراق و یمن معترض و متنفر بودید و در هر فرصت به تخریب این دفاع می پرداختید ، حالا چه شده دفاع از مسلمانان ایغور چین برای شما ارزشمند شده است؟! در حالی که واقعیت چیزی دیگری است .

 

رسانه بزک کننده برجام در ادامه با مطلبی تحت عنوان «حمله به سعید حجاریان» یکی از تئوری پردازان عملیات روانی جریان اصلاح طلب که در محرومیت و وضعیت معیشتی مردم نقش اصلی را بازی کرده است ، چنین می نویسد:

 

سخنان احمدی‌بیغش فارغ از باور واقعی او درباره اقلیت مسلمان اویغور در منطقه سین‌کیانگ چین حکایت از یک خواسته دارد؛ حمله به اصلاح‌طلبان. خواسته‌ای که چندی‌پیش از سوی یکی دیگر از نمایندگان مجلس به نام علی خضریان علیه سعید حجاریان انجام شد. او در توییتر نوشت: «در سؤال از وزیر جهاد کشاورزی درباره حذف بودجه خودکفایی گندم از یک شخصیت پرنفوذ سیاسی گفتم که با استفاده از فضای تضعیف‌شده تولید داخلی اقدام به واردات محموله‌های گندم از خارج از کشور کرده است.

این شخص کسی نیست جز جناب سعید حجاریان، از تئوریسین‌های جریان اصلاحات! جناب حجاریان همچنین از تئوری‌پردازان و حامیان اصلی روی‌کارآمدن دولتی است که با بی‌تدبیری‌هایش از طرفی خودکفایی کشور در موضوع استراتژیک گندم را به مخاطره انداخته و از طرف دیگر بستر را برای واردات این کالای سابقا خودکفاشده با ارز مرجع (جهانگیری) برای امثال او فراهم کرده است. جناب سعید حجاریان در ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ و تنها چند ماه پس از پیروزی جناب حسن روحانی و استقرار دولت یازدهم، با شراکت فرزندش محسن، اقدام به ثبت شرکتی به نام راشا تندیس پارسیان در حوزه واردات کالاهای اساسی کرده است.

اسناد نشان می‌دهند جناب حجاریان تحت لوای این شرکت خانوادگی و در ادامه فامیلی، چندین محموله محصولات زراعی اعم از گندم را به کشور وارد کرده است؛ تا حذف بودجه خودکفایی گندم از سوی دولت و ادامه روند واردات گندم، ضربه محکمی به تولید این کالای استراتژیک بزند». پس از این توییت محسن حجاریان، فرزند سعید حجاریان نوشت: «بر کسی پوشیده نیست که هدف از این دست تهمت‌پراکنی‌ها پیشبرد برخی نیات سیاسی و... علیه پدر این‌جانب است که تازگی ندارد! اما نظر به حضور شما در نهاد قانون‌گذاری کشور انتظار این است که در انتشار مطالب و سخنان خود الزامات بدیهی قانونی را مبنی بر تخلف‌نکردن از قانون و نقض حقوق افراد از طریق افترا و نشر اکاذیب رعایت کنید.

بدیهی است که با اثبات کذب این ادعاها وقوع عمل مذموم و مجرمانه افترا و تهمت از سوی جناب‌عالی مفروض خواهد بود». محسن حجاریان روز گذشته موضوع را به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برد و خطاب به امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، رئیس این هیئت، نوشت: «این‌جانب اواخر سال ۱۳۹۲ اقدام به ثبت شرکتی به ‌نام راشا تندیس پارسیان کرده و ازآنجاکه برای ثبت شرکت نیاز به بیش از یک نفر سهامدار است، از پدر و مادر و دو نفر از بستگان نسبی خود خواستم تا با کمک آنها اقدام به ثبت شرکت کنم. شرکت مزبور در سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ و نیز بعد از سال ۱۳۹۵ تاکنون هیچ‌گونه فعالیتی نداشته است. تنها فعالیت این شرکت در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ مربوط به واردات سه محموله هزار تنی گندم (مجموعا سه هزار تن) و یک محموله ۸۰۰ تنی جو دامی بوده که اسناد مالیاتی و بانکی شرکت از بدو تأسیس تا امروز مؤید این امر است.

علاوه‌براین معدل حساب این شرکت یا به عبارتی میانگین موجودی بانکی شرکت از زمان افتتاح حساب (سال ۹۴) تاکنون کمتر از صد میلیون تومان است که خود شاهدی است بر مدعای بنده مبنی بر فعالیت حداقلی راشا تندیس پارسیان... . ارز موسوم به دولتی از سال ۱۳۹۷ و با شروع تحریم‌های ظالمانه آمریکا تعیین شد.

جناب آقای خضریان با ذکرنکردن تاریخ واردات این شرکت در سال ۱۳۹۴، به‌ گونه‌ای در افکار عمومی القا کردند که گویی این واردات در سال جاری و کمبود شدید ارز رخ داده است. در سال ۱۳۹۴، وفور ارز به میزانی بود که شرکت‌های وارداتی اساسا نیازی به ارتباط مفسدانه و رانت برای تخصیص ارز نداشتند...».

افزون بر این علی‌ اکبری، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس دهم، از اساس سخنان خضریان را نادرست دانست و در گفت‌وگو با روزنامه «اعتماد» گفت: «نه‌تنها اقدام به واردات محصولات کشاورزی در هیچ‌جای قانون تخلف نیست؛ بلکه اساسا چنین تغییراتی در بحث ردیف اعتبارات خودکفایی گندم صورت نگرفته و فراتر از آن ردیف بودجه و اعتبار خودکفایی گندم نداریم».

با چنین اوصافی به ‌نظر می‌رسد که در خوش‌بینانه‌ترین حالت موضع‌گیری خضریان علیه حجاریان بسیار عجولانه بوده است و این نماینده بیش از آنکه مسئله واردات گندم برایش مهم باشد، در پی انتقادهای سیاسی بوده است؛ چنان‌که او در پایان توییت خود ناگهان از یک مسئله اقتصادی تغییر مسیر می‌دهد و می‌نویسد: «آقای حجاریان در حالی ژست جامعه مدنی، حمایت از جنبش پابرهنگان، سینه‌ چاک‌کردن برای قیام گرسنگان و... را بیان کرده که یکی از کاسبان نان مردم در شرایط کمبود ارز است و انتظار می‌رود درباره نقش خود در مدیریتی که مردم را دچار این آشفتگی‌های اقتصادی کرده است، توضیح دهد».

در کنار این اتهام‌زنی‌ها علی‌اکبر رائفی‌پور، یکی از اصولگرایان که همیشه با حاشیه‌های زیادی همراه بوده است، هم حجاریان را یهودی‌زاده خواند و به طعنه نوشت: «در صورت «صحت» بفرمایید چه کسی از شما اول به مذهب حقه تشیع گروید؟ در چه سالی؟ پرواضح است تبار یهودی داشتن هیچ ایرادی ندارد».

 

هشدارنیوز توضیح می دهد :

اینکه مواضع همسو با امریکا از سوی اصلاح طلبان و رسانه های زنجیره ای در قبال مسلمانان چین یک عملیات روانی و در جهت بر هم زدن ارتباط دوستانه با چین و ملت ان کشور است تردیدی وجود ندارد که به بخش هایی در مطلب فوق اشاره شد ، اما تخصص در زدن بچه های ارزشی در مطلب بالا کاملا مشهود است و این رویه این رسانه ها است که جز تخریب وجهه افراد دلسوز و فریب افکار عمومی گویا تخصص دیگری ندارند .

در مطلب مربوط به اقای حجاریان ، نماینده مجلس در باره اینکه بودجه های خود کفایی کندم از سوی دولت مسدود و محدود شده و امروز وارد کننده یک کالای استراتژیک و مربوط به امنیت غذایی این ملت هستیم معترض بودند و در ادامه دست داشتن افرادی ذی نفوذ و متخصص عملیات روانی برای انتخابات سخن گفته اند که از این امر منتفع شده اند.

آقای خضریان در این رابطه آقای حجاریان را نام برده است ، هر چند ما تجربه دفاع آقای جهانگیری از دختر مظلوم وزیر احتکار کننده لباس های وارد شده غیر قانونی را هم داریم و این نکته عجیبی نیست روزنامه شرق از وارد کننده گندم که پسر حجاریان باشد دفاع کند .

مهم این است این رسانه برای جوانان بیکار و این که گندم مستقیم به امنیت غذایی مردم ارتباط دارد کاری ندارد و صرفا اهداف سیاسی خود را دقیقا عین بزک کردن برجام دنبال می کند و بودجه خود را درشت می گیرد .

از این گذشته تئوری های حجاریان از همان بدو انقلاب مخرب ، تندرو و افراطی بود و هر چه به سر این کشور می اید ماحصل تئوری های لیبرالی و در جهت مخالف منافع ملت ایران بوده است که نتیجه اش دولت حسن روحانی ، مجلس منفعل دهم و همچنین جلو گیری از خود کفایی گندم و در نتیجه واردات گندم با هر میزان از سوی اقازاده حجاریان می باشد .

شرق در ادامه تیر می زند «حمله به موسوی‌خوئینی‌ها»

هشدارنیوز در این رابطه ادامه میدهد :

نویسنده روزنامه شرق با تکرار جمله ، حمله‌های سریالی و دسته‌جمعی اصولگرایان به شخصیت‌های شناخته‌شده اصلاح‌طلب ادامه می دهد : با هماهنگی خاصی بعد از انتشار نامه موسوی‌خوئینی‌ها به رهبر انقلاب ناگهان به سوی موسوی‌خوئینی‌ها فوجی از تخریب‌ها را روانه کردند.

در رابطه با نامه موسوی خوئینی ها به رهبر انقلاب همه مطلعیم که چه نوشت و چه اهدافی در سر داشت ، اما جالب است که زنجیره ای شرق امروز بهانه ای نموده برای تخریب چهره برخی از دلسوزان انقلاب و رهبری واین باید یک روز وبرای همیشه تکلیف روشن شود ، این مزدوران آمریکایی و غربی تا چه وقت می خواهند منافع مردم را به واسطه منافع باندی خود تخریب نمایند وبا این دهن گشادی های رسانه ای افکار عمومی را از واقعیت ها منحرف سازند؟

این پرسشی است که باید از نهادهای امنیتی و دلسوز نمود ، چرا که همین باند های سیاسی وپادو های رسانه ای آنها هستند که در ایام انتخابات با فریب جامعه و افکار عمومی ، قدرت و ثروت کشور را در دست گرفته و در زمان پاسخگویی به ملت ، با این اراجیف ، ضمن تحریف واقعیت های موجود ، ذهن مردم را از واقعیت ها به انحراف می برند .+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید