امروز: یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - 20 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393770
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

اصلاح طلبان به دنبال چه هستند؟!/میر لوحی شورای شهر تهران بجای فرافکنی به مردم تهران توضیح دهد در شورای و شهرداری چه اقدام مثبتی انجام داده است؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ میر لوحی عضو تدبیر و امید ی و اصلاح طلب شورای شهر تهران که قبل از این به اتهام تهمت و دروغ پردازی علیه قالیباف در محاکم قضایی محکوم شده بود ، در مطلبی گفته است :

ببینید در تمام دنیا این مساله بسیار آسان است. در میدان تقسیم استانبول من نیم ساعت ایستادم و در آن زمان ۱۰ گروه آمدند، پلاکاردهایشان را نشان دادند، عکس‌های‌شان را گرفتند و رفتند و تمام شد. ما اجازه این حرکت‌ها را به مردم ندادیم و این مسائل انباشته شده است و هنوز هم از جمع‌ شدن ۲۰۰ نفر در یک محل می‌ترسیم حتی در مورد روز کارگر.

ایشان همچنین در ادامه ضمن پرداختن به خاطرات دوران دانشجویی خود در هند تاکید کرده است :

من در هند دانشجو بودم و هر وقت دلم می‌خواست ۱۰۰ تا ۲۰۰ تا دانشجو را جمع می‌کردیم و می‌رفتیم آنجا، ما ۳ روز اعتصاب کردیم در ایندیاگیت، نه باتومی بود و نه کسی گفت چرا نشسته‌اید، ما اینها را دیده‌ایم. اما الان با فضای مجازی همه حرف خود را راحت می‌زنند اما اگر لازم شد، می‌آیند و اعتراض‌شان را می‌کنند. در امریکا سر جورج فلوید افراد آمدند و اعلام نظر کردند. به نظرم این باید حل شود و نباید بیشتر از ۴۰ سال در برابر این اصل قانون اساسی مقاومت شود، قانونی که به مردم این حق را داده است. بعد اینکه طبق همین اصل هم قرار نیست که مردم به خیابان بیایند که موافقت خودشان را اعلام کنند، قرار است مخالفت کنند، مخالفت‌شان هم این نیست که بیایند با یک بخشدار جزء مخالفت کنند، نخیر، قرار است بیایند و با مقامات عالیرتبه مخالفت کنند. همین در تمام دنیا رایج است، هم مخالفت و هم مخالفت با مقامات بالا! لذا باید راه این امر طبق قانون باز شود.
 
آقای میر لوحی چه زیبا درس عملیات روانی را برای فریب افکار جامعه در سخنانش بکار می برد ، انجایی که باید پاسخ دهد آن همه وعده به مردم تهران در جهت انتخاب ایشان و تیم لیست تدبیر و امید چه شد؟!
آیا فقط یک قدم برای مردم تهران بعد از فرو ریختن شورای چهارم که اتفاقا موفق عمل کرده بودند ، توسط مردم ، این گعده دروغ پرداز سیاسی قدمی برای شهروندان تهران برداشته اند؟! 
 
البته همینجا باید اعتراف کرد که آقای میر لوحی و شرکا ، ضمن اینکه سیاسی کاران خبره و تزویر گران چیره دستی هستند ، در دروغ و تهمت بی اساس هم کمی از معاویه ندارند و لذا تنها قدمی که در شهر تهران برداشته اند ، تغییر نام خیابان ها از شهید به برخی از خواص مسئله دار بوده است .
هر چند نباید از نقش آفرینی این روزهای این جریان ناکارامد و بی برنامه سیاسی و خائن به ملت هم ساده عبور کرد و ان نیست جز این موضع گیری های مداوم و به کار بردن همین کلمات کلیدی اعتراض ، آزادی اعتراض و تجمعات و انداختن مشکلات گردن حاکمیت و تشویق مردم به ریختن در خیابان ها ونا امن نمودن جامعه .
 
در نهایت میر لوحی مذکور و میر لوحی های ظاهرا ساده لوح خوب می دانند اعتراض بر حق ، حق مردم است و ان چیزی که مورد نظر این خبیث ها می باشد ، آشوب و فتنه است که ید طولایی در به راه انداختن ان دارند و مردم خوب ما باید ابتدا بدون هیج تعارفی از این خواص فاسد و دروغ گو میزان سرمایه و دارایی هایشان را مطالبه کنند  و در ادامه از انها کارنامه دوران مدیریتی شان را که نزدیک به 30 و خورده سالی هست که بر گرده ملت نشسته اند و برای خود سرمایه جمع نموده و مردم را در فقر و فلاکت نگه داشته اند را مطالبه نمایند.
 
به نظر می رسد این یک تاکتیک نهفته در رویکرد جریان اصلاح طلبان است که مردم را در فقر نگه داشته و هر زمان که نیاز بود برای چانه زنی از انها در میدان سیاست بهره برداری نمود . 
 
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید