امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 01 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393769
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

تبلیغات دینی و فرهنگی وظیفه اصلی مبلغان است

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی صبح دوشنبه در دیدار با سرگروه‌های مبلغین استان مازندران با بیان اینکه مهم‌ترین و اصلی ترین وظیفه شما، تبلیغات دینی مذهبی و فرهنگی است، افزود: برخی همانند گروه‌های بازیابی یا بازرگانی وظیفه تبلیغات دارند، ولی تبلیغات مبلغان دینی و ارزشی و نشانه ارزشمندی بودن کار است و آن را همانند کار انبیا می‌کند.

آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: شرایط امروز ایجاب می‌کند که تبلیغات را به‌روزتر، کارشناسانه‌تر و مخاطب‌مدارانه‌تر انجام دهیم و باید همواره کار خود را پالایش و نقاط ضعف و قوت را مشخص کنیم.

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران خاطرنشان کرد: باید همواره آموزش ببینید تا مهارت‌های تبلیغی شما افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به وجود ۴۰۰ مبلغ در استان، برگزاری دوره‌های آموزشی را برای نسل‌های مختلف مهم دانست و گفت: میدان اصلی مبلغان، میدان فرهنگی است و باید در این میدان تلاش‌های خود را انجام دهند.

آیت الله محمدی با تاکید بر بسترسازی برای تبلیغات یادآورشد: دانشجویان و علاقمندان به کارهای جهادی را وارد کار کنیم زیرا این مصداقی از وحدت حوزه و دانشگاه است.

امام جمعه ساری همچنین خواستار حضور و فعالیت طلاب در سواحل و انجام کارهای فرهنگی شد و گفت: مبلغان و طلاب خواهر نیز نسبت به ایجاد گروه‌های تبلیغی اقدام کنند تا در این بخش نیز اقدامات تبلیغی ارزشمندی صورت گیرد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4989728/تبلیغات-دینی-و-فرهنگی-وظیفه-اصلی-مبلغان-است
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید