امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 01 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393768
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

اصلاح طلبان به دنبال چه هستند؟!/چرا علی رغم ناتوانی در اجرای وعده ها ، تخریب افکار عمومی ، دروغ و تزویر و اشرافی گری باز حاکمیت را هدف قرار داده اند؟!

 

به گزارش هشدارنیوز ، تصویر فوق علی صوفی است ، عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان . فردی که در دولت اول ، دوران میر حسین موسوی استاندار بوده و در دوران دولت هاشمی رفسنجانی هم در همین سمت ابقا شده است . ایشان وزیر دولت دوم خاتمی بوده و هم اکنون از خواص تاثیر گذار جریان اصلاحات است .

اصلاحاتی که از بدو انقلاب حرکت جریان انقلاب با افراطی ترین شکل ممکن ، تحت تاثیر تئوری پردازان این جریان بوده است . از 5 دولت آخر انقلاب میر حسین موسوی ، هاشمی ، خاتمی و این روزها حسن روحانی ، همه تحت تاثیر رویکرد و مانیفست این جریان دروغگو بوده اند .

در انتخابات مختلف وعده های پر زرق و برق داده و در میدان عمل ، چون نیت خوبی در جهت احقاق حقوق مردم نداشتند و ندارند ، برای پوشش ناکارآمدی خود ، مدام به عملیات روانی و تشویش افکار عمومی می پردازند و اذهان را از واقعیت ها منحرف می سازند .

 

علی صوفی که از همان اول انقلاب کَت بسته در اختیار جریان تزویر و دروغ قرار داشته است ، اولا بدون هیج تردیدی باید از دارایی و سرمایه ای که در  این دوران به هم زده است رو نمایی کند، چرا که مردم باور ندارند مسئولان خود هزار میلیاردی باشند  و دم از معیشت مردم و حل مشکلات انها بزنند.

 دوم بجای فرافکنی و فرار از حقایق موجود با دروغ و تصویر سازی رسانه ای که مردم را از واقعیت ها دور کنند و مجددا به فکر بازگشت به قدرت باشند به مردم توضیح دهند در کدام دوره توانستند به دروغ های خود عمل نمایند و در دوران یاد شده که بیش از 3 چهارم عمر انقلاب بوده است چه گام مثبتی برای این مردم برداشته اند ، به جز اصرار به بردن کشور و مردم زیر یوغ امریکا و غرب؟!

 

حالا یادداشت این میلیاردر دروغگو را می خوانیم و با درک درستی از حقایق ، ان را درون ذهن خودمان تحلیل می کنیم .«سوادرسانه»

 

علي صوفي طی یادداشتی در پاسخ به این سوال که مهم‌ترين چالش‌هاي پيش‌روي دولت مستقر در چند ماه باقي مانده و البته در ادامه راه، دولت سيزدهم چه خواهد بود؟، نوشته است:  مهم‌ترين چالشي كه رييس‌جمهوري فعلي درگير آن است، مساله اقتصادي به ‌ويژه معيشت مردم، بحث تورم، گراني و تحريم‌هاست. البته كنار اينها كرونا هم هست؛ منتها با وجود اينكه كرونا بحران و مساله حاكميت است اما مردم چندان در اين رابطه تقصيري را متوجه حاكميت يا رييس‌جمهوري نمي‌دانند. اما در رابطه با گراني و تورم بالعكس كاملا رييس‌جمهوري را مقصر مي‌دانند بنابراين جامعه در اين باره ناراضي است و اين نارضايتي را به‌ صورت حضور خياباني و خشونت‌بار هم نشان داده است. طبعا تنش‌هاي بين‌المللي باعث بروز تحريم شده و تحريم فزاينده و شديد كه مهم‌ترين منبع درآمدي ما يعني صادرات نفت را به چالش جدي كشيده در بروز چنين وضعيتي تاثيرگذار بوده است. كل حاكميت اما در بروز چنين وضعيتي سهيم است، دولت راه‌هايي بلد است ولي نتوانسته سياست‌هايي كه دلش مي‌خواست را در عرصه بين‌المللي اجرا كند. همه اينها باعث بروز مسائل اقتصادي امروز شده است. كنار آن سياستي كه دولت بعد از انتخابات ۹۶ اتخاذ كرد، پشت پا زدن به تعهداتي بود كه به مردم داده بود. سياست‌هايي كه آقاي روحاني پيش گرفت، سياست آزادسازي و رهاسازي قيمت‌ها بود كه يك‌باره هم انجام شد. الان هم از ليبراليسم هم جلوتر افتاده و قيمت‌ها روزانه افزايش پيدا مي‌كند. 
 
این عضو شوراي عالي سياست‌گذاري اصلاح‌‌طلبان همچنین در پاسخ به این سوال که «چه كسي يا كساني مي‌توانند گزينه مطلوب و مقبولي براي حل اين چالش‌ها باشند يا به بياني ديگر چه گزينه‌هايي را براي انتخابات دوره سيزدهم مي‌توان مطرح كرد كه در جايگاه رييس قوه مجريه توانايي حل اين چالش‌ها را داشته‌باشند» نیز نوشته است: اصلاح‌طلبان و اصولگرايان پيشينه‌اي دارند كه نمي‌توانند تنها شعار دهند. آن عملكرد محدود كننده يا سرمايه ماست. با تكيه بر عملكرد ۸ ساله آقاي خاتمي مي‌توانيم به مردم اين اميد را بدهيم كه با اتخاذ سياست‌هاي عقلايي و منطقي بتوانيم، اوضاع را آرام كنيم. آقاي خاتمي در همان دوره ۸ ساله توانست بر اوضاع مسلط شود و هنوز كه هنوز است، طلايي‌ترين دوران اقتصادي و معيشتي مردم همان دوران است. اگر اجازه بدهند كه اصلاح‌طلبان يك چهره اصلاح‌طلب شناسنامه‌دار با تجربه و كارآمد را به صحنه بياورند با برنامه‌اي قابل‌ قبول مي‌توانند كشور را از اين بحران نجات دهند.

لطفا مطلب ذیل را بخوانید .

به هم ریختگی اردوگاه اصلاحات از طرح شفافیت دکتر احمد توکلی!!+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید