امروز: دوشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - 10 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393170
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل
مدیر مسئول :

جو رسانه ای پسا تاجگردون/دو قطبی در مجلس یا عملیات روانی

به گزارش هشدارنیوز مدیر مسئول در رابطه با رد اعتبار نامه تاجگردون نماینده مردم گچساران و پی آمد این رد اعتبار چنین نوشت :

بالاخره بعد از نزدیک به دو سه هفته کلنجار ، گمانه زنی ، پیگیری و ... از سوی رسانه ها ، فضای مجازی و همچنین نمایندگان انقلابی مجلس ، در روز چهارشنبه همین هفته دیروز ، اعتبار نامه تاجگردون رد شد وایشان از مجلس اخراج شد .

در این رابطه هر چند موضوعات مهم وپس پرده ای وجود دارد از جمله چگونگی امکان دست بردن به بودجه کشور و همچنین داشتن انواع واقسام شرکت ها و عضویت فک و فامیل در این شرکت ها و موضوعات پنهان و امنیتی دیگر .... که قوه قضائیه حتما باید ورود کند ، اما نکته حائز اهمیت که مورد توجه پروپاگاندای رسانه ای جریان تزویر و همچنین ضد انقلاب قرار گرفت ، دامن زدن بر دو قطبی شدن مجلس به واسطه رای ندادن نزدیک به 100 نفر به رد اعتبار تاجگردون که نکاتی را اشاره می کنیم:

یک : این اتفاق می بایست در مجلس می افتاد تا برای مردم روشن شود جریان انقلابی است که میتواند بر اساس قانون و همچنین حقوق انسانی مردم اقدام کند و اولین حرکت ضد فساد خود را همچنان که وعده داده بودند از خود مجلس شروع کنند .

دو : اسرار و پیگیری ارزشمند تعدادی از نمایندگان مجلس که اتفاقا دارای سوابق خوبی در مبارزه با فساد هستند مانند دکتر علی رضا زاکانی که تجربه بر ملا نمودن برادر رئیس جمهور حسن روحانی ، برادر معاون رئیس جمهور اسحاق جهانگیری و معاون اجرایی رئیس سابق قوه قضائیه و چندین مورد مهم دیگر در فساد مسئولان را با خود به همراه داشت ، جای تقدیر و همچنین تشویق از سوی جامعه دارد که این شیوه می بایست به کرار در جهت مبارزه با فساد مسئولان و اقازاده ها رخ دهد .

سه : اساس پیگیری رد اعتبار تاجگردون به نظر می رسد نکات کلیدی با خود به همراه داشت و آنهم مقوله اولا مبارزه با فساد سیستمی بین مسئولین و دوم حجت شرعی برای تمامی نمایندگان مجلس ، با سراغی که از اکثر نمایندگان راه یافته به مجلس یازدهم داریم ، اغلب نیروهای انقلابی و جهادی هستند که اراده مبارزه با فساد را دارند و در وعده های خود از شفاف سازی سخن به میان آوردند . لذا اینکه جریانی رفوزه و بد سابقه و پروپاگاندای رسانه ای انها همسو با رسانه های ضد انقلاب انسوی مرزها ، یکصدا در صدد ایجاد اختلاف و تشدد بین نمایندگان جهادی و انقلابی با کلمه کلیدی دو قطبی سر اعتبارنامه تاجگردون مانور رسانه ای و تشویش افکار می نمایند ، امری نادرست و غیر حقیقی و یک عملیات روانی طراحی شده در جهت ایجاد ناکارآمدی در مجلس طراز انقلاب است که باید مردم و نمایندگان مواظب ان باشند .

چهار : در جریان رد اعتبار تاجگردون تمامی نمایندگان با حجت شرعی خود اقدام به رای نمودند که اکثریت مجلس ، اسناد و مدارک و منطق گروه دکتر زاکانی را که در پی رد اعتبار تاجگردون بودند ، را پذیرفتند و به اعتبار این نماینده مسئله دار رای منفی دادند و گروهی 100 نفره که آنها هم از فرزندان انقلاب هستند و وعده شفاف سازی و رسیدگی به معیشت مردم را داده اند نیز بر اساس حجت شرعی خود با اذعان به اینکه روزی باید پاسخ این رای خود را در درگاه خدواند بدهند ، نسبت به اسناد و مدارک و منطق جناب زاکانی و دوستان همراه ، به حجت شرعی رای منفی نرسیده و لذا رای مثبت داده اند و این نمی تواند بهانه تخریب ، ایجاد انشقاق و دو دستگی بین نمایندگان مردم شود .

پنج : ما معتقدیم در مجلس یازدهم دو قطبی وجود ندارد واگر برخی رسانه ها مطرح می کنند ، اهداف انحراف افکار از قدرت مجلس انقلابی را در سر می پرورانند که قطعا نمایندگان مجلس در عمل این حقیقت را به اثبات خواهند رساند . اما در این رهگذر ملت رشید ایران از نمایندگان عزیز خواهان پرداختن به قانون شفاف سازی مالی و بودجه ای همه ادارات و مسئولان هستند ، چرا که مبارزه با فساد از این قانون می گذرد و هیج عذری از سوی نمایندگان مخالف این طرح پذیرفتنی نیست و اینجا است که مجلس باید شفاف و روشن وبه صورت تک تک نظر خود را نسبت به موافق یا مخالف شفافیت به مردم ارائه دهد . چرا که اگر بهانه ای صورت گیرد این مردم هستند که می بایست در دادگاه افکار عمومی انها را محاکمه کنند .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید