امروز: جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 07 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393148
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

حالا وقت رو کردن اسناد و مدارکی است که تاجگردون می گفت از فرزندان برخی دارد؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ امروز با هر فراز ونشیب که بود ، مجلس رای به رد اعتبار نامه تاجگردون نماینده گچساران داد .

در رسانه ها شنیده می شد آقای تاجگردون ، مجلسی ها را تهدید به افشا گری نموده وگفته است :

«-شاید من شیشه کثیف باشم ولی شما دستمالتون تمیز نیست.(گفت‌وگو با فراز)

و همچنین :

-من اطلاعات فراوانی از آقایان دارم که می‌توانم منتشر کنم و بگویم، اما شما حرف بی‌ربط و خارج از عرف، اصول و اخلاق از من نشنیده‌اید.(گفت‌وگو با شرق)

ونیز ادامه داده :

کاش الان در اتاق من بودیم و می‌دیدید که حدود نیم‌متر مدرک درمورد مسائل خانوادگی آقایان روی میز من است. من بیایم مسائل خانوادگی‌شان را مطرح کنم؟... خودشان بهتر می‌دانند که دشمن خانوادگی‌شان چه کسی است و این روزها چه اطلاعاتی در اختیار من گذاشته‌اند. بهتر است دست نگاه دارند. یک روزی هم قافیه‌ی ما تنگ می‌شود و یکوقت دیدید چیزی گفتیم که نشود جمع‌اش کرد.(گفت‌وگو با انصاف‌نیوز)»

ناگفته نماند در حین بررسی اعتبار نامه تاجگردون ، خبر می رسید تهدیداتی هم از سوی حامیان گچسارانی وی بر علیه برخی از نمایندگان مجلس ، همچنین بر هم زدن امنیت و آرامش شهر صورت می گرفت.

حالا که تاجگردون با بی اعتباری از مجلس بیرون رانده شد ، لازم است ایشان در مورد تهدیداتی که می نمود اقداماتی صورت دهد تا مردم نسبت به اسنادی که از فرزندان برخی مسئولان دارد ، اطلاعاتی کسب نموده و انها را شناسایی نمایند.

در باره تهدیدات ارازل و اوباش هم که تهدید نموده بودند با نمایندگان برخورد و همچنین شهر را به آشوب می کشند ، نیروهای امنیتی واطلاعاتی و قوه قضائیه باید وارد میدان شود .+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید