امروز: جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 07 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393146
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

احمدی نژاد بازهم نامه نوشت!!/بعد از درخواست مذاکره با ترامپ حالا نامه به بن سلمان کودک کش!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ احمدی نژاد که چندی پیش از ایجاد فرصت برای مذاکره با ترامپ سخن گفته بود ، امروز سایت های اصلاح طلب از ارسال نامه به بن سلمان از سوی ایشان مطلب زده اند.

در همین رابطه یکی از سایت های اصلاح طلب مدعی شده محود احمدی نژاد حلا بعد از نامه نگاری های خود به اشخاص ، به محمد بن سلمان نامه نوشته وخواستار میانجی گری برای جنگ یمن شده است.

يك منبع آگاه در این رابطه گفته، احمدي‌نژاد براي ميانجي‌گري در جنگ يمن با سران دو طرف درگير و سازمان ملل وارد گفت‌وگو شده است و تلاش دارد يك هيات ميانجي‌گر كه در آن چهره‌هاي بين‌المللي حضور داشته باشند را تشكيل دهد. اين منبع خبر داده كه رييس‌جمهوري پيشين ايران تلاش دارد اين هيات را به زودي تشكيل دهد و اسناد آن را نيز منتشر خواهد كرد.

او اعلام كرد: «تلاش احمدي‌نژاد آن است تا نقش ميانجي‌گر در طرح صلح يمن را ايفا كند.» اين منبع آگاه در پاسخ به اين سوال كه آيا پاسخي از سوي عربستان به آنها رسيده يا خير، گفته فعلا فرآيندها در حال انجام است و در مرحله نخست نامه‌نگاري شده و در مرحله بعد پيگيري‌ها و بحث فني براي تشكيل هيات ميانجي انجام خواهد شد. او خبر داده كه محمود احمدي‌نژاد مكاتباتي با بدرالدين، رهبر حوثي‌هاي يمن و آنتونيو گوترش، دبيركل سازمان ملل نيز انجام داده است.

گفتنی است احمدی نژاد در نامه نگاری یا به عبارت بهتر نامه پراکنی ید طولایی دارد. در سوابق او ارسال نامه برای ترامپ، رئیس جمهور تررویست امریکا هم وجود دارد. حتی او در گفتگویی با نیویورک تایمز با بیان آنکه «ایران و آمریکا می توانند محور وحدت جهان باشند» پیشنهاد مذاکره با ترامپ هم داده بود!

چند روز پیش هم احمدی نژاد در یک غیب گویی، با حمله به قرارداد راهبردی 25 ساله ایران با چین خبرساز شده بود و ضمن آنکه این برنامه را یک قرارداد «پنهان» و «دور از چشم ملت» خواند، گفته بود: «
هر قراردادی که مخفیانه و بدون در نظر گرفتن خواست و اراده ملت ایران با طرف‌های خارجی منعقد شود و برخلاف منافع کشور و ملت باشد، معتبر نیست و ملت ایران آن را به رسمیت نخواهد شناخت.»+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید