امروز: سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - 26 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393118
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۰

خدمتی: قبل از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم/ در حال حاضر اردو نداریم

خدمتی: قبل از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم/ در حال حاضر اردو نداریم

ضد عفونی کردن سالن‌ها و دیگر اماکن فدراسیون تیراندازی

نجمه خدمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، در خصوص تجلیل از مدال آوران یونیورسیاد 2019 اظهار داشت: در سی‌امین دوره یونیورسیاد به همراه مهیار صداقت مدال طلای میکس تیمی را کسب کردم. پیش از این نیز در یونیورسیاد گوانگژو 5 مدال کسب کرده بودم. مطمئنا تجلیل از ورزشکاران باعث می‌شود با انگیزه بیشتری برای مسابقات آینده تمرین کنند.

وی در خصوص همزمانی تحصیل و ورزش و مشکلات آن گفت: ما باید خود را در هر دو سطح بالا نگه داریم که این کار مستلزم مدیریت زمان است.

بانوی المپیکی کشورمان در خصوص لغو تمرینات ورزشکاران در زمان شیوع کرونا گفت: در این زمان تمریناتم را در خانه ادامه دادم و غیر حضوری و با برنامه ریزی بود؛ البته شرایط سخت بود و نمی‌توان از راه دور تمرین کرد. شلیک واقعی نداشتیم ولی تلاش کردیم که خود را در اوج نگه داریم.

خدمتی یادآور شد: خانم الهام هاشمی به عنوان سرمربی به صورت آنلاین تمرینات ما را زیر نظر داشت. در حال حاضر اردو نداریم اما زیر نظر سرمربی رفع اشکال می‌کنیم‌.

بانوی تیراندازی کشورمان در خصوص نگرانی از بابت بازگشت دوباره به شرایط ایده آل گفت: پیش از شیوع کرونا در اوج آمادگی بودیم و برای المپیک آماده می‌شدیم و طبق این موضوع برنامه ریزی کرده بودیم ولی کرونا باعث شد المپیک به تعویق بیفتد و ما نیز تمرینات را سبک‌تر کردیم تا با مشخص شدن کامل برگزاری المپیک دوباره به اوج برگردیم.

خدمتی در خصوص کمک هزینه 5 هزار دلاری کمیته ملی المپیک برای خرید اسلحه تاکید کرد: با کمک کمیته ملی المپیک اسلحه خریداری شده و تفاوت آن را می‌توانید در مسابقات قطر ببینید. در آن مسابقه رکورد خود را 8 نمره ارتقا دادم و در این‌ امر اسلحه خریداری شده به من کمک کرد و موثر بود.

انتهای پیام/+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2299318
بازدید: 75

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید