امروز: پنج شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 13 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393091
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۰

نمایندگان خطاب به ظریف: دوست نداریم دروغ بشنویم!

هشدارنیوز محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی حضور یافت تا باره مسائل سیاسی و دیپلماسی اقتصادی سال جهش تولید گزارشی به نمایندگان ارائه دهد.

بخش اول سخنان وزیر امور خارجه خالی از حاشیه بود اما پس از آنکه وی برای دومین بار پشت تریبون مجلس قرار گرفت، عده‌ای از نمایندگان از صندلی‌های خود برخاستند و فریاد زدند که می‌خواهند اخطار و تذکر دهند.

این میان محمد باقر قالیباف خطاب به نمایندگان گفت: اجازه دهند صحبت‌های ظریف تمام شود سپس مطالب خود را اظهار کنند. این پایان کار نبود و نمایندگانی که از صحبت‌های ظریف انتقاد داشتند، فریادهایی علیه وزیر امور خارجه زدند که این میان عباراتی چون «وغگو» شنیده می‌شد.

محمد جواد ظریف خطاب به نمایندگان گفت گویا نمایندگان تمایل به شنیدن حرف‌های بنده ندارند که یکی از نمایندگان گفت دوست نداریم وغ بشنویم!

وزیر امور خارجه واکنش به این مسئله گفت: من اگر وغ گفتم رهبر انقلاب شنیدند و اگر صادقانه حرف زدم ایشان شنیدند. مقام معظم رهبری به من صادق گفتند اما شما به من می‌گوئید وغگو و ایشان به من گفتند شجاع اما شما به من گفتید ذلیل با وجود این برای نمایندگان مجلس احترام قائل هستم.

این پایان کار نبود و برخی از نمایندگان فریاد مرگ بر وغگو سر دادند که وزیر امور خارجه واکنش به این افراد گفت خیلی مزاحم شما نمی‌شوم و از مهمان نوازی تان سپاسگزارم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه از نمایندگان خواست جای خود بنشینند و نظم جلسه را رعایت کنند.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 2

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4966167/نمایندگان-خطاب-به-ظریف-دوست-نداریم-دروغ-بشنویم
بازدید: 1479

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید