امروز: جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 07 August 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 393027
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

ایجاد پد فرود بالگرد در ۵ منطقه شهرستان بهار

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، حبیب معصومی پیش از ظهر پنج شنبه در نشستی با فرماندار بهار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های واحد اورژانس و فوریت‌های پزشکی در شهرستان بهار گفت: ۸ دستگاه آمبولانس در شهرستان بهار مستقر شده است.

وی به ایجاد ۵ پد فرود بالگرد در مناطق لالجین، شهر بهار، روستای همه کسی، گردنه طاهرلو و روستای حسن قشلاق اشاره کرد و گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی در مباحث مرتبط با احیا و مبحث سلامت در بلایا و پدافند غیرعامل در نظام سلامت مدنظر است.

معصومی گفت: احداث بنای اختصاصی پایگاه همه کسی و پایگاه اورژانس جاده‌ای صالح آباد از جمله اقدامات و برنامه‌های پیش روی اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان بهار است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه در ادامه عنوان کرد: طی سه ماهه نخست امسال ۱۱ هزار و ۱۱۲ مأموریت توسط اورژانس پیش بیمارستانی استان همدان انجام شده است.

وی با بیان اینکه این مأموریت‌ها در مناطق شهری و جاده‌ای استان همدان انجام شده است، گفت: در بین مأموریت‌های انجام شده شهری و جاده‌ای، ۱۸ مأموریت توسط اورژانس هوایی استان همدان اتفاق افتاده است.

فرماندار بهار نیز گفت: فعالیت اورژانس و فوریت‌های پزشکی به طور مستقیم با زندگی بیماران و حادثه دیدگان در ارتباط است.

احسان قنبری گفت: از این رو وظیفه سنگینی بر دوش کارکنان این بخش است و پرسنل در مأموریت‌های فوریت‌های های پزشکی رسالت خطیری در خدمات رسانی به مردم دارند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4963777/ایجاد-پد-فرود-بالگرد-در-۵-منطقه-شهرستان-بهار
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید