امروز: جمعه, ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - 06 August 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392900
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۹:۰۰

دولت هر چه سریعتر لایحه جامع انتخابات را به مجلس ارائه کند

هشدارنیوز محمدباقر قالیباف جلسه امروز مجلس شورای اسلامی و پس از ارائه گزارش رحمانی فضلی باره مسائل داخلی و امنیتی کشور، گفت: خواست نمایندگان این است که با توجه به شرایط کشور توجه بیشتری به آسیب های اجتماعی شود و همچنین به نهادهای مردمی برای رفع آسیب های اجتماعی بیش از پیش توجه شود.

وی افزود: مدیران مناطق دور افتاده و محروم معمولا کم تجربه هستند حالی که مردم این مناطق نیازمند مدیران باسابقه و باتجربه است که لازم است عزل و نصب ها باره این موضوع توجه ویژه شود چرا که خواسته نمایندگان این است که عزل و نصب ها باید بازنگری شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نمایندگان مجلس به دنبال تغییر مدیران شهرستان ها نیستند بلکه کارآیی افراد برای آنها حائز اهمیت است و نمایندگان می گویند از برخی مسئولان اهانت دیده اند که لازم است به این موضوع رسیدگی جدی شود.

قالیباف تصریح کرد: لازم است دولت لایحه جامع انتخابات را هر چه سریعتر به مجلس ارائه کند.

وی گفت: همه ما می دانیم که استانداران، نمایندگان عالی دولت استان ها و همچنین مسئول هماهنگی بسیاری از امور هستند و همه ظرفیت های استان را اختیار دارند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: نمایندگان مطالبات به حقی استان ها دارند که انتظار این است که با استفاده از ظرفیت استانداران، به مطالبات نمایندگان مجلس جامه عمل پوشانده شود.+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 2

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4956294/دولت-هر-چه-سریعتر-لایحه-جامع-انتخابات-را-به-مجلس-ارائه-کند
بازدید: 1228

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید