امروز: جمعه, ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - 06 August 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392860
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۰۰

حجت‌الاسلام قاسمیان رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شد

هشدارنیوز به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی حکمی حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان را به ریاست کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس منصوب کرد.

متن این حکم آمده است:

"حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای غلامرضا قاسمیان

نظر به تعهد دینی و انقلابی و سوابق پژوهشی، قرآنی و حوزوی، جنابعالی را به عنوان "رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد" مجلس شورای اسلامی منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود با تاکید بر رویکردهای تحول کارآمدسازی، هوشمندسازی و مردمی سازی و با بهره گیری از دانش‌ها و فناوری‌های جدید نسبت به گردآوری، سازماندهی، پژوهش و اشاعه آثار حقوقی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با تاکید بر اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی، حفظ و نگهداری میراث ملی و ارائه خدمات به نمایندگان محترم مجلس و سایر مراکز، برنامه‌ریزی و اقدام نمائید.

توفیق روزافزون جنابعالی را انجام این مسئولیت خطیر از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

گفتنی است؛ حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد و پیش از این معاون اسبق پژوهش حوزه‌های علمیه استان تهران، استاد وس عالی حوزه و دوره‌های دکتری دانشگاه و پژوهشگر حوزه‌های قرآنی، فقهی، اصولی بوده است.

وی همچنین مؤسس طرح حوزوی و تحولی "مدارس علمیه مشکات" نیز بوده و سابقه بیش از سی سال کار جهادی عرصه محرومیت زدایی و تأسیس قرارگاه جهادی امام رضا (ع) را کارنامه خود دارد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4956944/حجت-الاسلام-قاسمیان-رئیس-کتابخانه-موزه-و-مرکز-اسناد-مجلس-شد
بازدید: 1144

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید