امروز: جمعه, ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - 10 July 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392351
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

همه ضوابط بهداشتی در برگزاری امتحانات در تنگستان رعایت شود

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، عبدالحسن رفیعی پور عصر یکشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه آموزش تحصیلی دانش آموزان به صورت مجازی در سطح شهرستان به خوبی انجام شد اظهار داشت: در زمینه آموزش مجازی دانش آموزان در سال تحصیلی اقدامات خوبی در سطح شهرستان توسط معلمان، دبیران و حوزه اداری آموزش و پرورش انجام شد که جای تقدیر دارد.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه احتمال دارد فرایند آموزش در فضای مجازی در سال تحصیلی آینده هم ادامه داشته باشد بیان کرد: در بعضی از مناطق مشکلاتی از جمله عدم دسترسی دانش آموز به گوشی همراه که بتواند از برنامه شاد و یا مشکلات حوزه مخابراتی و فناوری بود که باید با توجه به مشکلات موجود امکان دسترسی برای همه دانش آموزان در سال جاری آموزشی فراهم شود.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه حوزه آموزش و پرورش یکی از حوزه‌های تأثیر گذار در توسعه هر منطقه است خاطرنشان کرد: در برگزاری آزمون‌های پایه نهم و دوازدهم امسال، نیاز است همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان همکاری لازم را با آموزش و پرورش به عمل آورند.

رئیس شورای آموزش و پرورش تنگستان یاد آور شد: بهداشت و درمان با استقرار نیرو در مراکز برگزاری آزمون حتماً قبل از برگزاری آزمون از دانش آموزان تب سنجی انجام دهد.

وی با تاکید به همکاری تمامی ادارات شهرستان با آموزش و پرورش جهت برگزاری آزمون پایان سال ادامه داد: آموزش و پرورش برنامه برگزاری آزمون در شهرها و روستاها را جهت همکاری بیشتر در اختیار شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و ادارات برق، آب، شبکه بهداشت و مخابرات قرار دهد.

رفیعی پور بیان کرد: در شهرها شهرداران و در روستاها دهیاران یک روز قبل از برگزاری آموزان نسبت به ضد عفونی کردن محل برگزاری آزمون و تأمین ۲۰ درصد ماسک مورد نیاز دانش آموزان و عوامل اجرایی همکاری لازم را انجام دهند.

فرماندار تنگستان با تاکید بر رعایت جدی الزامات پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا در برگزاری آزمون دانش آموزان عنوان کرد: سلامت دانش آموزان در اولویت قرار دارد، بنابراین مدارس با همکاری اداره آموزش و پرورش در این ایام باید تمام تلاش خود را برای برگزاری مطلوب امتحانات پایانی با اولویت سلامت دانش‌آموزان، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی و جلب رضایت اولیا و دانش آموزان به کار گیرند.

وی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در حوزه تأمین نظم و امنیت اطراف مدارس و کنترل ترافیک برنامه ریزی لازم را انجام دهد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4938794/همه-ضوابط-بهداشتی-در-برگزاری-امتحانات-در-تنگستان-رعایت-شود
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید