امروز: شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - 04 July 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392344
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۳۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

لات بازی ، تهدید و ارعاب حامیان پشت پرده تاجگردون نماینده رد اعتبار شده گچساران!

به گزارش هشدارنیوز ؛ بعد از اینکه تعدادی از نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم که به مردم قول داده بودند با فساد و رانتخواری مبارزه کنند واین مهم را از مجلس استارت بزنند ، شنیده ها حکایت از تهدید پیامکی وکامنتی برخی معترضین به اعتبار تاجگردون ، نماینده گچساران از سوی عده ای افراد ناشناس که به نظر می رسد اراذل و اوباش پشت پرده سیاست هستند دارد .

 احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر از تهدید به برخورد با اسلحه گرم در صورت عدم تایید اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران خبر داد.

متن این مطلب به شرح زیر است:

«‏از دیروز که به اعتبارنامه جناب آقای تاجگردون اعتراض کرده ام، هزاران پیام تهدید و تشکر ارسال شده. جالب‌ترین آن، تهدید به برخورد با اسلحه گرم بوده.

قبل از انتخابات هم نظام را تهدید کرده بودند اگر صلاحیت ایشان تایید نشود، درگیری مسلحانه اتفاق می افتد».

 

در همین راستا مالک شریعتی نماینده جدید مردم تهران در مجلس یازدهم نیز در صفحه شخصی خود در توییتر به ارسال پیام‌های تهدید آمیز برای او اشاره کرده است.

 
 

در این رابطه قابل توجه است که این اراذل اوباش به صورت باندی و مافیایی از تهدید شورای نگهبان در زمان تایید صلاحیت ها سخن گفته بودند و تاکید نموده بودند که اگر صلاحیت تاجگردون تایید نشود دست به اسلحه خواهند برد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید