امروز: چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - 08 July 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392314
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

تحولات چشمگیری در آبادانی و پیشرفت سروآباد اتفاق خواهد افتاد

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، محسن منصوری شامگاه جمعه پس از بازدید از شهرستان سروآباد در دیدار با استاندار کردستان، اظهار داشت: بازدید میدانی مناسبی از پروژه‌های بنیاد علوی و مصوب شدن اجرا کردن چند طرح زیر بنایی در این شهرستان صورت گرفت.

وی افزود: بازدید از مرز مله‌خورد، زمین اهدایی برای کتابخانه روستای دزلی، خط انتقال آب از ریخلان به دزلی، معابر کولبری و گفت و گوی رو در رو با تعدادی از کولبران، کارگاه‌ها و فروشگاه‌های صنایع دستی اورامانات، مرکز جامع سلامت اورامان، وضعیت مبلمان شهری و زیرساختی شهر اورامان، مجتمع‌های ورزشی شهرستان، کشتارگاه شهرستان، مجتمع پرورش ماهی سیروان و بررسی راه‌های اجرایی شدن فاز دوم آن، بازارچه موقت مرزی مله‌خورد و راه‌های بهره‌برداری آن و بیمارستان سروآباد انجام شد که در این خصوص مصوباتی در نظر گرفته شد.

مدیرعامل بنیاد علوی ادامه داد: احداث کتابخانه دزلی ظرف یک هفته اجرایی شده و عملیات ساختمانی آن شروع خواهد شد و همچنین در صورت جوابگو بودن سازه مجتمع ورزشی ۹ دی سروآباد، با مشارکت بنیاد علوی این مجتمع ورزشی تبدیل به استخر شنا خواهد شد.

منصوری یادآور شد: در صورت رفع مشکلات حقوقی و فنی با مشارکت بنیاد علوی خط انتقال آب شرب روستای دزلی (از مبدأ ریخلان) تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید و همچنین مجتمع ورزشی صالحین شهر اورامان نیز توسعه خواهد یافت.

وی بیان کرد: طرح‌های امکان سنجی مجتمع صادراتی و بازرگانی سروآباد بعلاوه فاز دوم مجتمع پرورش ماهی سیروان جمع بندی شده و برای تصمیم گیری درباره مشارکت بنیاد علوی به تهران ارسال شد.

مدیرعامل بنیاد علوی گفت: همچنین مقرر شد درباره مشارکت بنیاد علوی در پروژه‌های مبلمان شهری سروآباد و اورامان بررسی کارشناسی با مشارکت ادارات مربوطه انجام و نتیجه برای تصمیم گیری درباره مشارکت بنیاد علوی به تهران ارسال شود.

منصوری در پایان سخنان خود اظهار داشت: اعتبار ریالی نهاد آبادانی و پیشرفت سروآباد در مقایسه با سال گذشته رشد ۶۰۰ درصدی خواهد داشت.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4937006/تحولات-چشمگیری-در-آبادانی-و-پیشرفت-سروآباد-اتفاق-خواهد-افتاد
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید