امروز: جمعه, ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - 03 July 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392274
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸

بعد از 7 سال ، حالا عملکرد بی برنامه دولت حسن روحانی در رصد و نظارت قالیباف و رئیسی!!

به گزارش هشدارنیوز مدیر مسئول نوشت : گویا همین دیروز بود که حسن روحانی به یمن بهره گیری از عملیات روانی و بستن تهمت و دروغ و تحقیر رقبای انتخاباتی خود ، توانست بر صندلی قدرت اول اجرایی کشور استیلا پیدا کند و هیجوقت فکر نمی کرد روزی در کمند دو رقیب انقلابی ، با برنامه و دارای کارنامه ، محمد باقر قالیباف که امروز رئیس مجلس و جناب اقای رئیسی که قبل تر از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان رئیس قوه قضائیه معرفی شده بود ، گیر افتاده و مجبور به تغییر رفتار و یا عقب نشینی از التماس قدرت های بزرگ شود.

بعد از اینکه 4 سال اول حسن روحانی در ریاست جمهوری یازدهم ، صرفا با دیپلماسی ذلت بار التماسی و بدون نتیجه پیش رفت ، باز هم عملیات روانی روی افکار عمومی جواب داد و مردم بجای انتخاب واعتماد به برنامه وکارنامه ، مجددا به انفعال و بی برنامه گی حسن روحانی ، البته با میدان داری سلبریتی ها و رقاصه های خیابانی اعتماد نمودند .

در این فاصله نه تنها اقدامی برای توسعه وپیشرفت کشور و اقتصاد ومعیشت مردم نشد که وضعیت در رکود و تورم ، چنان مردم را به زمین زد که گویا اساسا این کشور دولت ندارد و در این راستا از انفعال و وکیل الدُولگیِ مجلس دهم اصلاح طلب و همسو با حسن روحانی هم نمی شود به سادگی گذشت .

روز به روز تورم و رکود و بیکاری گریبان مردم بخصوص جامعه محرومین ومستضعف را می فشارد و خبری هم نه از دولت حسن روحانی بود و نه از نظارت و کنترل و دلسوزی مجلس دهم و اگر چنانچه صدایی از نمایندگان مزبور شنیده می شد ، حول محور عوام فریبیِ کنسرت ، آزادی بیان و بستن تهمت و دروغ به این و آن بود .

حالا مجلس یازدهم توانسته است با رویکرد جهادی و انقلابی و با کوله باری از فهم درست نسبت به مطالبات بر حق مردم ، وارد خانه ملت شود و با انتخاب هیئت رئیسه بخصوص ریاست جهادی دکتر قالیباف بر مجلس ، انگار تصمیم بزرگ حرکت جهادی برای تبدیل یاس و نا امیدی مردم در دوره های گذشته را به امید و آرزوهای بزرگ انقلاب وآرمانهای ان گرفته است .

هر چند دکتر محمد باقر قالیباف ، مصداق مدیریت جهادی و همرزم و دوست شهدایی بزرگ مانند عماد مغنیه ، حاج قاسم و شهید کاظمی و ابو مهندس ، در وعده های خود به مردم قول داده و همچنین سایر وکلای ملت که در لیست جبهه انقلاب به مجلس راه یافته اند دو وعده بزرگ در ان مشاهده می شود که قطعا باید در همین بدو شروع مجلس استارت پیگیری ان زده شود :

یک : شفاف سازی تمام شئونات مجلس از قبیل رای ها ، مصوبه ها و زندگی و دارایی های همه مسئولان نزد مردم .

دو : پیگیری معیشت مردم ، اشتغال و توان داخلی همانگونه که رهبر معظم انقلاب به ان اشاره داشتند .

اما در این راستا از نکته مهم که محتوای اصلی این وجیزه بود و نمی توان از ان به سادگی گذشت ، احاطه دو رقیب مورد هجمه و تخریب قرار گرفته از سوی اقای رئیس جمهور حسن روحانی در انتخابات گذشته ، محمد باقر قالیباف و سید ابراهیم رئیسی است که امروز در دو قوه مهم مقننه وقضائیه مشغول به به کار شده اند که می بایست نسبت به مجلس اصلاحات گذشته و نهاد ریاست جمهوری بی کفایت یازده و دوازدهم وارد رصد و نظارت شوند.

مردم انتظار دارند که این دو قوه مقننه با دکتر قالیباف و قضائیه با سید ابراهیم رئیسی ، تمامی زجر کش نمودن مردم ، دروغ ها و خلف وعده ها ، رکود و تورم ، له نمودن اقتصاد کشور و معیشت مردم ، بیکاری جوانان ، عدم مسکن و ازدواج انها و وعده های برزمین مانده و شاید با جرات می توان گفت خیانت های پشت پرده ای که به کشور شده است را ، با نظارت و کنترل که وظیفه قانونی انها است از سوی دولت گرین کارتی حسن روحانی و مجلس منفعل و خائن دهم را شفاف و واضح پیگیری و نتیجه را به سمع ونظر مردم برساند .

هر چند مردم نسبت به وعده های بزرگ مجلس یازدهم حساس هستند و همانطور که در سطور فوق اشاره شد ، مقوله شفاف سازی جدی در تمامی زمینه ها بجز موضوعات امنیتی و اطلاعاتی و همچنین معیشت و اشتغال و ازوداج و مسکن را نیز در دستور جدی کار خود قرار دهند .

اگر اینگونه شود به فرموده رهبر معظم انقلاب اعتماد مردم باز خواهد گشت و یاس انها به امید تبدیل خواهد شد و جالب اینکه دکتر قالیبافِ مظلوم ، هر جایی مسئولیت پذیرفته و به ایشان اعتماد شده است موفق ظاهر شده است و ما مردم منتظر اقدامات جهادی این مجلس و رئیس جهادی ان هستیم . انشاء الله+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 332

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید