امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 01 October 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392199
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۰

ملک های دانه درشت و قابل احصاء در شمال تهران شناسایی می شود

هشدارنیوز- به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ سید حمید موسوی شهردار این منطقه در جلسه شورای مدیران منطقه با بیان این مطلب فوق گفت: در سال 99 در حوزه شهرسازی باید با برنامه ای جلو برویم که ما را در مورد بحث درآمد، میزان صدور پروانه و پایان کار، کاهش زمان صدور و عدم رسوب پرونده ها در شهرسازی و توسعه شهری برای ساخت شهری زیبا و مدرن کمک کند و رضایتمندی مراجعان را ارتقاء دهد.

او افزود: نیروهای سازمانی در حوزه شهرسازی تقویت و بستر تخلف ها را خشک کنیم و بر دو بخش صدور پروانه، پایان کار و درآمد از یک سو و وجه شهرسازانه شهر با تکیه برطرح های توسعه شهری توجه بیشتری کنیم.
موسوی تصریح کرد: مقوله توسعه شهری در مقیاس های کوتاه مدت، بلند مدت، میان مدت، طرح های موضوعی ، موضعی ،تحول گرا و ... با رویکرد تفریحی، تفرجگاهی و ارتقای خدمات مورد توجه باشد.
موسوی افزود: بحث های کمیسیون ماده 5 و سرمایه گذاران منطقه باید با اهمیت بیشتری مورد توجه قرار گیرد تا هم طرح های خلاقانه و شهرسازانه را در آن استقرار دهیم و هم درآمد را ارتقاء دهیم.
او اجرای مدهای جدید حمل و نقلی، خط آسمان، تراکم ، توده گذاری را از دیگر مواردی دانست که باید شهرسازی روی آن ورود کند و از حالت منفعل به یک شهرسازی فعال تبدیل شود.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=53268
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید