امروز: پنج شنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 28 May 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392135
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰

گزارش خبرگزاری فرانسه از تمرینات بانوی دوومیدانی‌کار ایران در پشت‌بام + عکس

گزارش خبرگزاری فرانسه از تمرینات بانوی دوومیدانی‌کار ایران در پشت‌بام + عکس

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، خبرگزاری فرانسه در گزارشی ویژه‌ به بررسی شرایط یکی از بانوان ورزشکار ایران در دوران شیوع کرونا پرداخته است. این رسانه فرانسوی سراغ مریم طوسی، بانوی دونده سرعت کشورمان رفته و از او گزارشی درخصوص شرایط تمریناتش منتشر کرده است.

شیوع ویروس کرونا در کشورهای جهان باعث شده ورزشکاران تمرینات خود را به صورت انفرادی و در فضاهای محدود انجام دهند و این شرایط از نظر مریم طوسی به معنای اجرای تمرینات در پشت‌بام خانه‌اش است.

طوسی رکورددار دوهای 100، 200 و 400 متر بانوان ایران است و دو مدال طلا در مسابقات داخل سال قهرمانی آسیا در سال‌های 2012 و 2014 کسب کرده است. در این روزها تمرینات او محدود شده و بر همین اساس تصمیم گرفته از سقف آپارتمانش برای حفظ آمادگی خود بهره ببرد.

بانوی دوومیدانی‌کار کشورمان در این باره می‌گوید: من در خانه تمرین می‌کنم، در هر جایی که بتوانم این کار را انجام بدهم، حتی پشت‌بام و داخل خانه. یک فضای سبز نیز وجود دارد و هر زمان که کسی در آنجا نباشد، در آن مکان هم تمرین می‌کنم. باید آمادگی خود را حفظ کنیم، چون مسابقات شروع خواهد شد  و باید وارد چالش شویم.

دوومیدانی ,
دوومیدانی ,

 

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2271182
بازدید: 16

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید