امروز: دوشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - 28 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 392126
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۰۰

تعامل دوسویه با نهادهای مردم نهاد

به گزارش شهر نوشت، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، سید محمد فیاض در نشست صمیمانه ای که به مناسبت فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی با کارکنان این اداره برگزار شد ، طی سخنانی با بیان این نکته که رسالت روابط عمومی تنها به انعکاس اخبار و انجام تبلیغات محیطی محدود نمی شود ، اظهار داشت: ماهیت روابط عمومی بیانگر این است که شهروندان برای ارتباط با مدیریت شهری منطقه و بیان دغدغه های خود به این محل مراجعه و در کوتاهترین زمان ممکن نیز پاسخ مطالبه مطروحه را دریافت نمایند و اگر هم بنا به دلائلی نمی توان خواسته آنها را محقق کرد ، بطور واضح و شفاف اطلاع رسانی شود.

او اضافه کرد: در واقع روابط عمومی نقش پلی ارتباطی میان بخشهای مختلف مدیریت شهری و شهروندان را داشته و باید همین رسالت را در برقراری ارتباط با دیگر نهادهای مردم نهاد نیز به اجرا گذارد.

این مقام مسئول همچنین خواستار توسعه و تعمیق تبلیغات محیطی با محوریت فعالیتهای شاخص مدیریت شهری و تنویر افکار عمومی ، مستند سازی مستمر اقدامات بخشهای مختلف شد و تدابیری را نیز ابلاغ کرد.  

به گفته فیاض، روابط عمومی یکی از اصلی ترین شاهراه های ارتباطی میان مدیریت شهری و شهروندان بوده که معضلات را شناسائی ، حلاجی و با ارائه راهکارمناسب ، درصدد رفع آنها بر می آید.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=53318
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید