امروز: دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 01 June 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 391014
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ۲۳:۰۰

کمک رسانی شهرداری منطقه 13 به بیمارستان ها برای عبور از بحران کرونا

هشدارنیوز- و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه  ضمن تاکید بر مشارکت همه نهاد های تاثیر گذار برای عبور از بحران شیوع کرونا گفت : شهرداری منطقه 13 نیز به سهم خود و با استفاده از ظرفیت به یاری کادر درمانی که با  از خودگذشتکی به شهروندان خدمت می کنند شتافته و برای حفاظت از سلامت شهروندان گام برداشته است.

او افزود :با عنایت به تدبیر شهردار تهران و معاون امور  اجتماعی و فرهنگی ایشان مبنی بر اهدای پک بهداشتی و درمانی بیمارستان های منتخب دولتی و بر اساس نیاز سنجی به عمل آمده از بیمارستان بوعلی منطقه 13 ، تعداد 1133 عدد ماسک n95 و 245 عدد شیلد تقدیم کادر درمانی شد.

شهردار منطقه 13  با اشاره به اولویت این منطقه برای ضد عفونی محدوده افزود: علاوه بر اقدامات مستمر صورت گرفته ، بیمارستان بوعلی نیز برای مقابله با شیوع کرونا به صورت کامل گند زدایی و پاکسازی شد.

اوبا اشاره به ابراز رضایت مسئولین بیمارستانی اظهار داشت : دکتر کریمی ، جانشین بیمارستان بوعلی از دکتر حناچی ، شهردار تهران و عوامل شهرداری منطقه 13 در راستای ضد عفونی و گند زدایی محوطه بیمارستان بوعلی و اهدای اقلام بهداشتی و حفاظت فردی از جمله ماسک و شیلد صورت به کادر درمانی بیمارستان بو علی در راستای مقابله با کرونا قدردانی کردند.

 + 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://shahrnevesht.tehran.ir/default.aspx?tabid=131&articleid=51264
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید