امروز: دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 01 June 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 391010
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ۱۵:۳۰

حرکت غیرمنتظره شاراپووا برای ارتباط با طرفدارانش

حرکت غیرمنتظره شاراپووا برای ارتباط با طرفدارانش

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، ماریا شاراپووا قهرمان سابق تنیس جهان برقراری ارتباط با مخاطبان و طرفدارانش را برای آنها آسان کرد و شماره تلفن خود را در فضای مجازی منتشر کرد تا امکان ارسال پیام را برای آنها فراهم آورد.

شاراپووای 32 ساله که 5 قهرمانی در گرنداسلم‌های تنیس را در کارنامه دارد و سال گذشته هم به دوران بازیگری‌اش خاتمه داد، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: به دنبال راهی برای حفظ ارتباطم با تمام طرفدارانم بودم چون هفته گذشته به خاطر داشتن یک ویدئو کنفرانس با 150 نفر از شما، اوقات خوبی را سپری کردم. از گپ زدن با شما لذت بردم و تمایل دارم که ارتباط خود را با طرفدارانم حفظ کنم چون همه ما مانند هم در خانه محبوس هستیم. دوست دارم برایم بنویسید که چه فکرهایی دارید. به همین دلیل شماره تلفنم را در اختیارتان می‌گذارم و از این طریق می‌توانید به صورت مستقیم پیام‌های‌تان به تلفن همراهم بفرستید و سؤالات‌تان را بپرسید یا حتی فقط احوالپرسی کنیم. من هم پاسخ‌تان را خواهم داد. در ضمن از دریافت دستورات آشپزی فوق‌العاده هم استقبال می‌شود.

 

با شیوع کرونا و لغو تمامی رویدادهای ورزشی مهم جهان، اکثر ورزشکاران این روزها را در خانه و کنار اعضای خانواده سپری می‌کنند و در بعضی از کشورها آنها برای خروج از منازل هم محدودیت‌هایی دارند.

 

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2236381
بازدید: 33

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید