امروز: شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 30 May 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390896
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ۱۶:۰۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

اول به سه توئیت این 3 خود فروخته وطن فروش دقت کنید ، بعد چند نکته!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ در جریان بحران کرونا ، که امروز به تمام دنیا کشیده شده و همه کشورهای ابر قدرت اروپایی ، بخصوص امریکا را در خود در نوردیده ، تا جایی که به روشنی اعتراف به ناتوانی در مدیریت ان دارند ، خبرها از اعزام حدود ده نفر به عنوان پزشکان بدون مرز از فرانسه برای کمک کرونایی به ایران همراه با یک محموله بسیار کوچکی حکایت داشت .

در این رابطه وبر اساس سوابق وتجارب قبلی مبنی بر خیانت وخباثتها و دشمنی فرانسوی ها نسبت به ملت ایران ، شاهد اعتراض برخی از جریانات سیاسی اصیل ، همچنین بخش عمده ای از ملت ایران بودیم که از دولت حسن روحانی تقاضای بازگشت این گروه ده نفره زیر نام پزشکان بدون مرز ، به کشور خودشان فرانسه و ترک فی الفور کشور ایران را داشتند .

این گروه ده نفر ظاهرا «پزشکان بدون مرز» ، از دو پزشک و 8 نفر دیگر به عنوان تدارک و افراد همراه تشکیل شده و با خود کمک های تحقیر کننده ای نظیر ۱۰۰۰ عدد ماسک و ۵۰۰ گان پرستاری و یک چادر امانتی(که طبق اعلام منابع وزارت بهداشت زیر ۳۰۰۰۰ دلار قیمت دارند) و بعد از اتمام کار می بایست پس دهند به همراه اورده بودند.

فرانسوی ها که تا پیش از این انواع و اقسام خیانت به مردم ایران را در پرونده خود به ثبت رسانده اند ، با اعزام این گروه با عنوان پزشکان بدون مرز ، صرفا به دنبال جاسوسی و کسب اطلاع از زمان ، میزان و نوع اثر ویروس کرونا بر مردم ایران بودند که با پس زدن این اقدام توسط مردم ایران و بازگشت به فرانسه ، فرانسویان با تحقیر ملت ایران روبرو شدند.

در این رابطه گفتنی است این اقدام انقلابی و اقتدار آمیز مردم پای پیاده‌نظام سیاسی و رسانه‌ای نظام سلطه و وطن فروشان مشهور داخلی کشور را که در هر اتفاق ورخدادی معرکه ای بر علیه کشور به پا می کنند را به این رخداد باز نمود و این افراد گمان برده‌اند که سوژه جدیدی را برای جنگ رسانه‌ای بر علیه ملت و حاکمیت به دست آورده‌اند تا با هشتگ‌پرانی، پزشکان بدون مرز و کمک اهدایی آنان ، با کمک همراهان معاند و ضد انقلاب انسوی مرزها بخصوص پیرزنان و پیر مردان تیرانا محل سقط شدن گروهای منافقین ، یک حرکت تخریبی دیگر بر علیه نظام مظلوم اسلامی ایران ، همچنین ملت ایران را سازمان دهی کنند .

ذیلا 3 توئیت تاجزاده منافق رذل ، علی مطهری ، گمراه و همیشه منحرفی که در فتنه ها گیج می زند و همچنین صادق زیبا کلام خالی بند که با هر مواضع خود طرح جدیدی از مغلطه دروغ و چرب زبانی را به جامعه معرفی می کند ، مرور می کنیم :

 

 

در این رابطه نکات قابل تامل وجود دارد :

1_ امروز کرونا در تمامی دنیا بیداد نموده وبه شدت هر چه تمامتر در حال سرایت است ، بخصوص در آمریکا که مقام اول سرایت دنیا را کسب نموده و از نظر امکانات و تجهیزات پزشکی در حد بسیار حقیرانه ای به سر می برد . در ایتالیا انگلیس و فرانسه هم وضعیت بهتر از امریکا نبوده و نیست . سوالی که مطرح می باشد و اقایان وطن فروشی چون تاجزاده منافق ،علی مطهری کم عقل و عقب مانده به لحاظ درک و هوش سیاسی و همچنین صادق زیبا کلام وطن فروش وپولکی باید پاسخ دهند این است که :

وقتی ایتالیا ، آمریکا و حتی خود فرانسه و انگلیس هم دچار ناتوانی مفرط در مقابله با کرونا شده اند ، دلیل این کمک تحقیر امیز به ایران چیست ؟!

اعزام ده نفر به عنوان پزشکان بدون مرز از فرانسه که فقط دو نفر انها پزشک و مابقی تدارکات چی هستند که با خود کمک های تحقیرآمیزی نظیر ۱۰۰۰ عدد ماسک و ۵۰۰ گان پرستاری و یک چادر امانتی(که طبق اعلام منابع وزارت بهداشت زیر ۳۰۰۰۰ دلار قیمت دارند) ومی بایست در اخر به انها پس داده شود دارای چه توجیهی است؟!

آیا جز این است که بعد از اعلام کمک امریکایی های تروریست و جنایتکار ودشمن ملت ایران به ایران ومخالفت ایران به دلیل عدم اعتماد به امریکا واز سویی ناتوانی این کشور نسبت به این بحران ، فرانسه در صدد ایجاد نقشه امریکا در ایران بر امده است؟!

2_ فرانسه نشان داده است جان مردم ایران برایش ارزش واهمیتی ندارد وصرفا برای زدن ضربه به مردم و جاسوسی به سود منافع امریکا اقدام به این تحرک عوام فریبانه کرده است که مورد حمایت افرادی منافق وخائنی چون افراد فوق قرار گرفته است .

3_ فروش خون های آلوده از سوی فرانسه را مگر می شود فراموش کرد؟!

نقش پلیس بد در برجام را چطور؟!

4_ تمام سوابق و مواضع این سه نفر « سه کله پوک» بخصوص تاجزاده نشان می دهد ، اساسا با منافع ملت ایران و انقلابی اسلامی ایران در تعارض هستند . برای اثبات این واقعیت کافی است سری به مواضع سه نفر در 5 سال گذشته بزنید تا واقعیت روشن شود . لذا بیش از این نباید انتظار داشت وبه همین دلیل سخنان این افراد باد هوا و در جهت تضاد با منافع مردم ایران است .

4_ پاسخ توئیت تاجزاده :

تاجزاده در توئیت خود گفته است : متوجه دلیل مخالفت جمهوری اسلامی نشدیم .

پاسخ هشدارنیوز : آقای وطن فروش و منافق و معاند با منافع مردم ایران ، قطعا خوب می دانید که فرانسه دشمن ملت ایران است ویکی از خباثت های آشکارای این کشور ، فروش خون های الوده وآلوده کردن برخی از بیگناهان ایرانی به ویروس ایدز بوده است و هیج زمان حاضر به پاسخگویی وجبران نبوده است. ضمن اینکه چرا به فکر کمک به امریکا وایتالیا نیستند که کرونا در حال در نوردیدن انجا است وخبری هم از توانایی مقابله با ان نیست؟!

تاجزاده در ادامه اورده : مبنای رئیس جمهور این بوده که اگر کشوری کمک خواست ایران کمک کند واگر کشوری خواست به ایران کمک کند ایران می پذیرد ودر نتیجه چرا با وجود فشار به کادر درمانی کمک ها پذیرفته نشده است؟!

تاجزاده بی درد و واقعا نامرد و بی شرف قبل از اینکه بداند حرف های اقای روحانی همش دروغ و غیر قابل اتکا است توضیح دهد : دو پزشک ، 1000 ماسک 500 گان و یک چادر امانتی را شما کمک به فشار به کادر درمانی می دانید یا تحقیر یک ملت و در ان طرف ماجرا دریافت اطلاعات ناب از درون کشور برای تحریم های بیشتر را کم ارزش می دانید؟!

البته خود فروختگی شاخ و دم ندارد.

5_ علی مطهری همچنین در توئیت خود بیشتر خواسته است این نپذیرفتن را گردن نهادهایی چون نیروهای مسلح زیر مجموعه رهبری و در نتیجه رهبر انقلاب را مقصر نپذیرفتن این کمک تحقیر امیز معرفی کند و در این رابطه الم شنگه راه بیاندازد که در این شرایط کسی نه خودش و نه توئیتش را به حساب نیاورد .

6_ صادق زیبا کلام بی دین و پوفیوز سیاسی هم با توئیت خود در این رابطه ، در نظر داشته است تاکید کند که ایشان همیشه با ایدئولوژی به نام اسلام مشکل دارد و لذا هر موضوعی را به ان مربوط می داند . این آدم قاطی عقلی ، اول می گوید بخاطر ایدئولوژی از جان وسلامت مردم می گذرند و این محموله تحقیر را نمی پذیرند ، بعد باز خودش می گوید اگر روسیه این محموله را می اورد چی؟! انوقت هم ایران قبول نمی کرد؟! ، آقای تناقض لا مذهب چرا لال نمی شود و نمی گذارد ملت به حال خودش باشد؟!

به هر حال ، این جماعت بی درد واشرافی که از انقلاب 57 ملت ایران به نان ونوایی رسیده اند ، امروز با کرونا هم به دنبال منافع خود هستند و نهایت امر اینکه مردم باید اینها را خوب بشناسند ، چرا که این جریان دست بردار نیستند تا کشور را وارد یک نا امنی پر هزینه دیگری نکنند و خود مثل یک روباه حیله گر ا کشور فرار کنند .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید