امروز: پنج شنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 04 June 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390867
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ۱۵:۳۰

قالیباف: دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی‌کند

هشدارنیوز محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران مجلس یازدهم و شهردار سابق تهران رشته توییتی نوشت:

۱/ این مدت تلاش ما بر این بوده است تا با استفاده از ظرفیت‌های جهادی مردمی برای مدیریت بحران ‎کرونا اقدامات مؤثر و میدانی کنیم. این وظیفۀ شهروندی و انسانی هر کسی است که می‌تواند کوچک‌ترین کاری برای کاهش مشکلات مردم انجام دهد.

‏۲/ شیوۀ روی کار آمدن و کنایه زدن و تعلل و پشت گوش انداختن، ندیدن واقعیت‌های موجود و نظرنگرفتن هشدارهای کارشناسان و راهکارهای متخصصین و مسئولین میدانی و سپس با تشدید بحران‌ها، دست کمک به سوی دیگران از کردن و مقصر شمردن سایرین، روشی نیست که ما طبق آن عمل کنیم.

‏۳/ مدیریت ناکارآمد ‎دولت این سال‌ها به طور فشرده مدیریت بحران کرونا بار دیگر برای مردم روشن شد. کتمان واقعیت، خوش‌بینی غیرکارشناسی، جلسات هفته‌ای یکبار و استفاده نکردن از ظرفیت‌های مردمی و عملیاتی سراسر کشور.

‏۴/ علیرغم تمامی موارد فوق، با تمام وجود باور دارم که همچنان دولت برای تغییر جهت به سمت اتخاذ تصمیم ست طبق نظر کارشناسان فرصت دارد و می‌تواند به نفع مردم اقدام کند. البته اگر از شیوۀ رسانه‌ای خود (دو قطبی سازی) دست بکشد و بر ‎مدیریت بحران متمرکز شود.

‏۵/ می‌توانیم دست به دست هم دهیم، و شانه به شانۀ یکدیگر بر همۀ مشکلات فائق آییم. فرصت اشتباه نداریم و برابر هر ظرفیتی که استفاده نمی‌کنیم مسئولیم. بیایید صلاح ‎مردم را اولویت قرار دهیم. آنوقت همۀ ظرفیت‌ها برای کمک به پیشبرد تصمیم ست همراه شما خواهند بود.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4888749/قالیباف-دولت-به-نظرات-کارشناسان-توجه-نمی-کند
بازدید: 2496

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید