امروز: پنج شنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 04 June 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 390793
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

سکشتن مرزهای غیرت و شرف از سوی محسن تنابنده بازیگر پولی پایتخت با انتشار یک تصویر خارج از عرف در پیج شخصی خود + عکس

 

به گزارش هشدارنیوز ؛ بعد از انتشار قسمت هفتم مجموعه پایتخت ، محسن تنابنده که این روزها بخاطر استقبال مردم از نقش وی در مجموعه های پایتخت ، خدا را هم بنده نیست ، تصویری قابل تامل در پیج خود منتشر نمود که با واکنش برخی رسانه ها روبرو شد .

تیترهایی با عناوین ، عکسی عجیب از محسن تنابنده و یا منظور«تنابنده» از انتشار این عکس چیست؟ در برخی رسانه ها ، روی تصویر منتشر شده در پیج اینستاگرامی تنابنده که عکس گفتگوی ایشان با ریما رامین فر همسر امیر جعفری دیگر بازیگر روشنفکر کشورمان روی تخت خواب در یکی از صحنه های فیلم پایتخت است.

البته نکته جالب توجه در این قضیه ، اولین نفری که زیر این پست اینستاگرامی واکنش مثبت نشان داده وبا گلی قرمز ان را تایید و لایک کرده بود ، امین جعفری همسر با غیرت و مرد خانم رامین فر بود که نشان دهنده عمق فاجعه است.

هر چند ممکن است در این زمان خیلی جالب نباشد اما به به خاطر وظیف در این رابطه ذکر چند نکته خالی از لطف نیست :

_ مسئولان صدا وسیمای جمهوری اسلامی بدون هیج تردیدی باید هزینه این مجموعه وحقوق ومزایا و قراردادهای عوامل وبازیگران این سریال را برای مردم شفاف سازی نمایند .

چرا که شنیده شده محسن تنابنده برای بازی در این سریال مبلغی در حدود 3 میلیارد تومان دریافت نموده و هزینه این فیلم به دقیقه ای در حدود 8 میلیون تومان رسیده است.

با توجه به شنیده ها در مورد حقوق تنابنده و کیفیت فیلم نسبت به گذشته و اینکه هزینه بالایی برای تهیه وتولید این فیلم متصور نیست ، چرا که همش در مکان های بسته مانند خانه و مغازه و سالن در حال حرف های بی معنی و بی ربط به همدیگر هستند ، لذا شفاف سازی مالی وهزینه ای حائز اهمیت است .

_ محسن تنابنده در برخی از از بخش های فیلم بسیار تکراری وبعضا خارج از شأن یک ایرانی در فیلم ظاهر می شود که در انتقادات مردم به این امر اشاره شده است.

_ انتشار این صحنه ، نشستن روی تخت خواب در اطاق خواب ، نه تنها در رسانه ملی جای انتشار نداشت که در پیج اینستاگرامی آقای محسن تنابنده ، بدون تردید خالی از مفهوم ذهنی ایشان بدون اهداف قبلی نمی توانست صورت گرفته باشد .

_ گذاشتن گل و لایک امیر جعفری همسر خانم رامین فر زیر این پست سرتا سر عبور از مرز غیرت و شرف ومردانگی هم در نوع خود بی نظیر است .

_ همچنان که بارها گفته ایم ، سلبریتی ها با عث وبانی بد بختی سیاسی واجتماعی ملت ایران تا امروز بوده اند ، امروز هم می گوییم همین جماعت در حال ناتوی فرهنگی وبرهم زدن ماهیت خانواده ها هستند ومسئولان هم گوششان بدهکار نیست .

وسلام

گمنام+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید